Neplodnosť u žien (po zápaloch vajcovodu)

Neplodnosť u žien (po zápaloch vajcovodu)

Charakteristika neplodnosti u žien: Prekonaný zápal vajcovodov (salpingitis) je spojený s najvyšším relatívnym rizikom následnej neplodnosti u žien. Približne jedna tretina žien vyšetrovaná pre neplodnosť vykazuje príznaky, ktoré ukazujú na abnormality maternice alebo vajcovodov ako príčinu neplodnosti.
Nepriechodné alebo poškodené vajíčkovody zvyšujú neplodnosť u žien tým, že zabraňujú spermiám dostať sa k vajíčku alebo bránia vajíčku dostať sa do maternice. Tubárna sterilita môže tiež vzniknúť následkom infekčných potratov, popôrodných infekcií maternice, zápalov pobrušnice alebo vnútrobrušných chirurgických výkonov.

Cieľ aplikácie magnetoterapie pri neplodnosti u žien

Pri neplodnosti u žien je cieľom aplikácie nízkofrekvenčnej pulznej magnetoterapie Biomag využiť protizápalový a hojivý účinok. Dôležité je začať aplikácie včas a dôsledne doliečovat a predchádzať riziku prechodu do chronicity a tvorby zrastov.

Aplikácia magnetoterapie pri neplodnosti u žien

Pri neplodnosti u žien odporúčame aplikovať plochým aplikátorom na oblasť bedrovej a krížovej chrbtice a na oblasť podbruška frekvencie 2-25 Hz.

Magnetoterapia a neplodnosť u žien po prekonanom zápale vajíčkovodov

Chcete sa dozvedieť viac o aplikácii magnetoterapie pri liečbe neplodnosti u žien? Kontaktujte nás!
S dôverou sa na nás obráťte, odpovieme na Vaše otázky týkajúce sa uplatnenia magnetoterapie pri neplodnosti u žien.

Položky označené * sú povinné.

2013 © Karel Hrnčíř - Biomag  |   Webdesign & SEO: www.eStudio.cz