Sexuálna dysfunkcia u mužov (poruchy erekcie)

Poruchy erekcie, impotencia

Charakteristika sexuálnej dysfunkcie u mužov: Patrí sem nedostatok, alebo strata sexuálnej túžby, poruchy erekcie či impotencia v dôsledku primárnej príčiny - nedostatočná produkcia androgénov (liečebne sa podávajú androgény) a častejšie sekundárnou príčinou býva depresia. K ďalším poruchám patria kompletné a inkompletné poruchy erekcie, predčasná ejakulácia, dysfunkčný orgazmus aj impotencia.

V liečení porúch erekcie a impotencie sa uplatňuje psychoterapia, farmakologické zvyšovanie centrálnej sexuálnej aktivity, vazodilatačné farmaká, inhibítory fosfodiesterázy 5, a i.

Využitie magnetoterapie pri sexuálnych dysfunkciách u mužov (poruchy erekcie, impotencia)

Pri poruchách erekcie a impotencii sa môže nízkofrekvenčná pulzná magnetoterapia Biomag veľmi pozitívne uplatniť hlavne svojím vazodilatačným účinkom. Polarizácia krviniek v dôsledku ich prechodu magnetickým poľom aplikátora ovplyvňuje svalový tonus ciev, tepien a vlásočníc - dôjde k ich rozšíreniu a tým k dokonalému zásobeniu tkanív okysličenou krvou a živinami.

Ďalej dochádza pôsobením nízkofrekvenčnej pulznej magnetoterapie k aktivácii parasympatika a k efluxu Ca2 + iónov, čo vedie aj k povoleniu svaloviny ciev (najmä prekapilárnych zvieračov) a k následnej vazodilatácii. To všetko má vplyv na harmonizáciu srdcovej činnosti, obehu a krvný tlak a samozrejme na zlepšenie stavu porúch erekcie či impotenciu. Vazodilatačný účinok je žiaduci pri všetkých postihnutiach cievneho systému, kde je z rôznych príčin sťažený prietok okysličenej krvi. Zvýšené zásobenie kyslíkom pomáha hojiť a zlepšovať funkciu tkanív a orgánov a zároveň pôsobí protizápalovo.

Aplikácia magnetoterapie pri sexuálnych dysfunkciách u mužov (poruchy erekcie, impotencia)

Pri poruchách erekcie aplikujeme programy vo frekvenčnom rozsahu 2 - 25 Hz, kde sa prejaví ako spazmolytický, tak vazodilatačný efekt. Aplikujeme lokálne posadením na plochý aplikátor a podľa potreby kombinujeme s aplikáciami na chrbticu a hlavu na protistresový efekt a aktivizáciu hormonálnej sekrécie.

Magnetoterapia a sexuálna dysfunkcia u mužov (poruchy erekcie) - Vaše otázky

Chcete sa dozvedieť viac o aplikácii magnetoterapie pri sexuálnych dysfunkciách, poruchách erekcie či impotencii? Kontaktujte nás!
S dôverou sa na nás obráťte, odpovieme na Vaše otázky týkajúce sa uplatnenia magnetoterapie pri sexuálnych dysfunkciách, poruchách erekcie či impotencii.

Položky označené * sú povinné.

2013 © Karel Hrnčíř - Biomag  |   Webdesign & SEO: www.eStudio.cz