Bolesti priehlavkov a členkov, opuchy členkov, stavy po úrazoch

Bolesti priehlavkov a členkov, opuchy členkov, stavy po úrazoch

Charakteristika bolestí a opuchov priehlavkov a členkov: Väčšinou sa jedná o silné bolesti obmedzujúce plnú záťaž a hybnosť končatiny. Najčastejšie bolí iba jeden priehlavok, ale niekedy môžu bolieť oba priehlavky naraz. Bolesti majú pichľavý či rezavý charakter. Ide o častú bolesť u športovcov pri preťažení priehlavku. K ďalším príčinám patrí diabetická neuropatia, ischemická choroba dolných končatín, zápaly šliach, plochá klenba, nevhodná obuv a i.

 

Využitie magnetoterapie pri bolestiach a opuchoch priehlavkov či členkov

Liečba je cielená podľa príčiny, ale súčasťou je vždy obmedzenie záťaže a tlmenie bolesti. Nízkofrekvenčná pulzná magnetoterapia sa uplatní svojím protibolestivým, vazodilatačným, protiopuchovým a regeneračným efektom.

Aplikácia magnetoterapie pri bolestiach a opuchoch priehlavkov či členkov

Prednostne tlmíme bolesť aplikáciou nízkych frekvencií 2-10 Hz a v období rekonvalescencie stimulujte hojenie vyššími frekvenciami 65 - 79 Hz. Pri ischemickej príčine uprednostníme frekvencie 36-44 Hz.

Magnetoterapia a bolesti a opuchy priehlavkov či členkov - Vaše otázky

Chcete sa dozvedieť viac o aplikácii magnetoterapie pri bolestiach a opuchoch priehlavkov či členkov? Kontaktujte nás!
S dôverou sa na nás obráťte, odpovieme na Vaše otázky týkajúce sa uplatnenia magnetoterapie pri bolestiach a opuchoch priehlavkov či členkov.

Položky označené * sú povinné.

2013 © Karel Hrnčíř - Biomag  |   Webdesign & SEO: www.eStudio.cz