Angína, chrapot, KHCD

KHCD, chrapot, angína

Charakteristika: Prechladnutie, nádcha a ďalšie nekomplikované katary horných dýchacích ciest (KHCD) sú všade vo svete hlavnou príčinou infekčnej chorobnosti. Nádcha, zápal spojiviek a ďalšie katary - najmä tie, ktoré sú vyvolané ľudskými rinovírusmi (HRV) predisponujú opakovane postihnutých jedincov k druhotným závažným komplikáciám. U detí to sú najčastejšie zápaly stredného ucha, sinusitídy, exacerbácia spastickej bronchitídy, astmy a cystickej fibrózy s postihnutím dolných dýchacích ciest. Infekcie vyvolané HRV sú závažné predovšetkým u starších osôb, osôb po transplantáciách, novorodencov a malých detí. Početné nové liečebné postupy neprejavovali na infekcie HRV v praxi žiaduci efekt na rozdiel od laboratórnych efektov.

Využitie magnetoterapie pri angíne, chrapote a kataroch horných dýchacích ciest

Aplikácie nízkofrekvenčnej pulznej magnetoterapie Biomag môžu pozitívne ovplyvniť mnoho symptómov ochorení a to hlavne opuchy slizníc, ďalej urýchľujú reparáciu riasinkového epitelu, rozširujú dýchacie cesty, tlmia zápal.

Aplikácie magnetoterapie pri angíne, chrapote a kataroch horných ciest dýchacích

Pri kataroch horných dýchacích ciest (angína, chrapot, prechladnutie, ...) aplikujeme prednostne 2 - 25 Hz na oblasť krku a hlavy, vhodný aplikátor je solenoid.

Magnetoterapia a katary horných dýchacích ciest - Vaše otázky

Chcete sa dozvedieť viac o aplikácii magnetoterapie pri liečbe katarov horných dýchacích ciest (chrapot, nádcha, nachladnutie)? Kontaktujte nás!
S dôverou sa na nás obráťte, odpovieme na Vaše otázky týkajúce sa uplatnenia magnetoterapie pri kataroch horných dýchacích ciest.

Položky označené * sú povinné.

2013 © Karel Hrnčíř - Biomag  |   Webdesign & SEO: www.eStudio.cz