Hypothyreóza - znížená funkcia štítnej žľazy

Znížená funkcia štítnej žľazy - Hypothyreóza

Charakteristika hypotyreózy - zníženej funkcie štítnej žľazy: Ide o zníženú sekrečnú funkciu štítnej žľazy s nutnosťou liečebného doplňovania hormónov. U chorých, ktorí trpia zníženou funkciou štítnej žľazy, pozorujeme zvýšenú únavu, spavosť, zimomravosť, zápchu, prchavé neurčité bolesti, impotenciu, poruchy cyklu u žien, anémiu, zhrubnutý hlas a ďalšie príznaky.

 

 

Cieľ použitia magentoterapie pri hypothyreóze - zníženej funkcii štítnej žľazy

Pri použití nízkofrekvenčnej pulznej magnetoterapie Biomag možno využiť hojivých a stimulačných účinkov na podporu prirodzenej sekrécie hormónov štítnej žľazy (ak je zachovaná aspoň čiastočná vlastná sekrécia). Zlepšením metabolického obratu, regeneračným a protizápalovým efektom sa vytvárajú lepšie podmienky na obnovu poškodeného tkaniva a normálnych funkcii štítnej žľazy.

Aplikácia magnetoterapie pri zníženej funkcii štítnej žľazy (hypothyreóze): Denne 36 - 44 Hz na oblasť štítnej žľazy pomocou aplikátora solenoid.

Magnetoterapia a znížená funkcia štítnej žľazy (hypothyreóza) - Vaše otázky

Chcete sa dozvedieť viac o aplikácii magnetoterapie pri liečbe zníženej funkcie štítnej žľazy? Kontaktujte nás!
S dôverou sa na nás obráťte, odpovieme na Vaše otázky týkajúce sa uplatnenia magnetoterapie pri zníženej funkcii štítnej žľazy.

Položky označené * sú povinné.

2013 © Karel Hrnčíř - Biomag  |   Webdesign & SEO: www.eStudio.cz