Bolesti po amputácii

Post-amputation pain and treatment with magneto therapy Biomag

Charakteristika bolestí po amputácii: Ide o bolesti v kýpti, ktoré niekedy vznikajú po amputácii končatiny a fantómové bolesti, ktoré sú pociťované v už odstránenej končatine.

 

 

 

Cieľ aplikácie magnetoterapie na bolesti po amputácii

Aplikácie magnetoterapie na bolesti po amputácii majú za cieľ zmierniť bolestivé stavy a zvýšiť šancu na odstránenie týchto bolestivých pocitov.

Využitie magnetoterapie na bolesti po amputácii

Bolesti po amputácii končatiny sú bolestivé vnemy v kýpti a fantómové bolesti v tej časti tela, ktorá bola amputovaná. Bolesti po amputácii a fantómové bolesti sa vyskytujú až u jednej tretiny osôb po amputácii a sú zle liečebne ovplyvniteľné.

Aplikácia magnetoterapie na bolesti po amputácii

Na bolesti po amputácii odporúčame aplikovať nízkofrekvenčnú pulznú magnetoterapiu Biomag v analgetických a vazodilatačných frekvenciách dlhodobo 2-3x denne v oblasti príslušných segmentov chrbtice a lokálne na pooperačný kýpeť solenoidom a plochým aplikátorom.

Bolesti v kýpti môžu mať príčinu v zlom cievnom zásobení, dráždení nervu a pod. Je nutné odborné interné a neurologické vyšetrenie a liečba podľa zistenej príčiny. Na bolesti v kýpti opäť aplikujeme protibolestivé frekvencie a striedame s vazodilačnými.

Magnetoterapia a bolesti po amputácii - Vaše otázky

Chcete sa dozvedieť viac o aplikácii magnetoterapie pri bolestiach po amputácii končatiny? Kontaktujte nás!
S dôverou sa na nás obráťte, odpovieme na Vaše otázky týkajúce sa uplatnenia magnetoterapie pri bolesti po amputácii.

Položky označené * sú povinné.

2013 © Karel Hrnčíř - Biomag  |   Webdesign & SEO: www.eStudio.cz