Zápal priedušiek (Bronchitída)

Zápal priedušiek (Bronchitída)

Charakteristika zápalu priedušiek (Bronchitídy): Zápal priedušiek je častým problémom u malých detí i dospelých. Okrem cielenej antibiotickej (ak je indikovaná) a mukolytickej liečby, ktorá rieši akútne štádium, je nesmierne dôležitá fáza doliečenia a rekonvalescencie. Zlé doliečenie zápalu priedušiek vedie k prechodu do chronicity a zvyšuje riziko vzniku ďalších závažných zdravotných komplikácií.

 

 

Využitie magnetoterapie pri zápale priedušiek (bronchitíde)

Pri zápale priedušiek (bronchitíde) je indikovaná nízkofrekvenčná pulzná magnetoterapia ideálne od začiatku ochorenia. Mierni symptómy ochorenia - zmenšuje opuch slizníc, zlepšuje dychovú kapacitu pľúc a odkašliavanie hlienov. Stimuluje obranný systém proti infekcii a zlepšuje účinok antibiotickej liečby. Celkovo sa skracuje doba liečby. Aplikácie magnetoterapie v období rekonvalescencie zápalu priedušiek (bronchitídy) urýchľujú regeneráciu epitelu dýchacích ciest, stimulujú obranyschopnosť a znižujú opakované ataky ochorenia.

Aplikácia magnetoterapie pri zápale priedušiek (bronchitíde)

V akútnom období zápalu priedušiek (bronchitídy) aplikujeme frekvencie 2 -25 Hz a v období doliečenia využívame programy so zvýšeným hojivým a regeneračným efektom 65 - 79 Hz.

Magnetoterapia a zápal priedušiek (bronchitída) - Vaše otázky

Chcete sa dozvedieť viac o aplikácii magnetoterapie pri liečbe zápalu priedušiek (bronchitíde)? Kontaktujte nás!
S dôverou sa na nás obráťte, odpovieme na Vaše otázky týkajúce sa uplatnenia magnetoterapie pri zápale priedušiek (bronchitídu).

Položky označené * sú povinné.

2013 © Karel Hrnčíř - Biomag  |   Webdesign & SEO: www.eStudio.cz