Detoxikácia organizmu

Detoxikácia organizmu

Charakteristika programu detoxikácia organizmu: Aplikácia nízkofrekvenčnej pulznej magnetoterapie má detoxikačný (čistiaci) efekt a ovplyvňuje intenzitu látkovej výmeny. Nízkofrekvenčné pulzové magnetické pole prechádza rovnomerne exponovaným tkanivom, to znamená každou bunkou a indukuje tu slabé elektrické prúdy. Dochádza tak ku zmenám povrchových potenciálov buniek, k zmenám priepustnosti bunkových membrán, zvýšeniu prekrvenia, okysličeniu, zásobeniu živinami a lepšiemu odvádzaniu metabolických splodín z exponovaných tkanív organizmu.
To je základný predpoklad každého ozdravného procesu, teda práve aj detoxikácie organizmu. Intenzívnejšia látková výmena, odsun a detoxikácia splodín z organizmu sú začiatkom všetkých hojivých a regeneračných pochodov. Napr. expozícia oblasti pečene prístrojom Biomag® stimuluje činnosť pečene a urýchľuje a zefektívňuje detoxikáciu organizmu.

Využitie magnetoterapie na detoxikáciu organizmu

 Lokálnych efektov dosiahneme priložením aplikátora na problémovú oblasť - sval, kĺb, chrbticu a pod. Použitím malého aplikátora dosiahneme zásluhou vyššej indukcie silnejšieho lokálneho účinku, pri použití aplikátora s väčšou aplikačnou plochou dosiahneme i napriek nižšej indukcii celotelovo väčšieho pozitívneho metabolického účinku. Tento účinok sa pozitívne prejaví pri mnohých ochoreniach a stavoch. Napríklad pri metabolických ochoreniach ako diabetes a dna, pri regenerácii tkanív po prekonaných infekciáchzápal pečene, mononukleóza, toxické poškodenie tkaniva. Ale tiež pri ekzéme a iných alergiách. Pre dobrý detoxikačný efekt je potrebný dostatočný príjem tekutín. Čistiaci efekt možno posilniť pitím magnetizovanej vody, ktorá má zvýšenú schopnosť rozpúšťať látky a odvádzať metabolity z tkanív.

Aplikácia magnetoterapie na detoxikáciu organizmu

Na detoxikáciu organizmu aplikujeme denne na oblasť brucha a pečene frekvencie 65 - 81 Hz a použijeme úpravu vody (tzv. magnetizáciu vodypomocou programu č. 31.

Magnetoterapia a detoxikácia organizmu

Chcete sa dozvedieť viac o aplikácii magnetoterapie pri detoxikácii organizmu? Kontaktujte nás!
S dôverou sa na nás obráťte, odpovieme na Vaše otázky týkajúce sa uplatnenia magnetoterapie na detoxikáciu organizmu.

Položky označené * sú povinné.

2013 © Karel Hrnčíř - Biomag  |   Webdesign & SEO: www.eStudio.cz