Dna

Dna

Charakteristika programu Dna: Dna je chronické metabolické ochorenie - porucha látkovej výmeny, kedy sú zvýšené hodnoty kyseliny močovej v krvi. Pri dne sa kyselina močová a kryštály jej solí hromadia najmä v málo prekrvených tkanivách, napríklad v kĺbových chrupavkách, v okolí kĺbov, šliach ale aj v obličkách a pod. Kryštáliky vyvolávajú pri dne v tkanivách zápalovú reakciu, ktorá sa prejaví bolesťou, začervenaním, opuchom a následne dochádza k artrotickým zmenám, ktoré môžu viesť k deformáciám a obmedzeniu pohyblivosti kĺbov, alebo pri obličkách k poškodeniu ich funkcie.

Okrem špeciálnej diéty s nízkym obsahom nukleoproteínov a liekov znižujúcich tvorbu kyseliny močovej a liekov urýchľujúcich jej vylučovanie je pri dne vhodný každý liečebný postup, ktorý zlepšuje cirkuláciu krvi v postihnutých kĺboch a tkanivách a pôsobí protizápalovo a analgeticky.

Využitie magnetoterapie pri dne

Pri dne spĺňa nízkofrekvenčná pulzná magnetoterapia Biomag vyššie uvedené vlastnosti a môže byť pre chorých s dnou významným pomocníkom, ktorý pomáha predchádzať akútnym stavom a zmenšuje poškodzovanie postihnutých tkanív.

Aplikácia magnetoterapie pri dne

Pri dne aplikujeme na prvotné potlačenie bolesti denne opakovane 4 - 10 Hz a na doliečenie a udržiavanie stavu 10 - 50 Hz.

Magnetoterapia a dna - Vaše otázky

Chcete sa dozvedieť viac o aplikácii magnetoterapie na dnu? Kontaktujte nás!
S dôverou sa na nás obráťte, odpovieme na Vaše otázky týkajúce sa uplatnenia magnetoterapie na dnu.

Položky označené * sú povinné.

2013 © Karel Hrnčíř - Biomag  |   Webdesign & SEO: www.eStudio.cz