Medical program

Medical program

Charakteristika medical programu: Univerzálny program s automaticky sa meniacou frekvenciou od tlmiacich až po hojivé stimulačné aplikácie.

 

 

 

 

Cieľ aplikácie medical programu magnetoterapie

Medical program je vhodný na aplikáciu pri dlhodobých chronických ochoreniach, kde je žiaduce jednak tlmiť bolesť a jednak stimulovať hojenie a regeneráciu. Vhodné na dlhodobú udržiavaciu liečbu po utlmení akútnych prejavov ochorenia. Napr. kĺbové degeneratívne a zápalové ochorenia, na zlepšenie metabolickej výmeny v tkanivách pri diabete, pri chronických zápaloch tkanív a orgánov.

Využitie aplikácie medical programu

Univerzálny program s podielom analgetických, spasmolytických aj vazodilatačných frekvencií. Je využiteľný u väčšiny indikácií nízkofrekvenčnej pulznej magnetoterapie a môže nadväzovať na predchádzajúce aplikácie programu "bolestivé stavy". Je dobre využiteľný aj na dlhodobé aplikácie pri chorobách chronického charakteru v období remisie a na prevenciu exacerbácie (nové vzplanutie) ochorenia.

Využívame ho často u polymorbidných pacientoch, u ktorých je možné pri aplikáciách vyšších frekvencií očakávať zvýšený výskyt silnejších adaptačných reakcií a nechceme u nich od počiatku aplikácií nasadiť len analgetické frekvencie.

Magnetoterapia a medical program - Vaše otázky

Chcete sa dozvedieť viac o aplikácii medical programu magnetoterapie Biomag? Kontaktujte nás!
S dôverou sa na nás obráťte, odpovieme na Vaše otázky týkajúce sa uplatnenia medical programu magnetoterapie Biomag.

Položky označené * sú povinné.

2013 © Karel Hrnčíř - Biomag  |   Webdesign & SEO: www.eStudio.cz