Pooperačné stavy

Pooperačné stavy

Charakteristika programu pooperačné stavy: Ide o program určený na pooperačné stavy, ktoré vyžadujú intenzívnu rekonvalescenciu. Podiel myorelaxačných a vazodilatačných frekvencií vedie k zvýšenému metabolickému obratu v poškodených tkanivách, aby proces hojenia prebiehal rýchlo a bez komplikácií.

 

 

Cieľ aplikácie magnetoterapie na pooperačné stavy

Nízkofrekvenčné pulzové magnetické pole rozšírením prívodného tepnového riečiska vytvára zvýšený prísun okysličenej krvi a tým aj kyslíka a živín potrebných na hojenie. Zároveň vyplavuje metabolity a škodliviny, ktoré proces hojenia spomaľujú.

Využitie magnetoterapie na pooperačné stavy

Poúrazová a pooperačná rehabilitácia sleduje dosiahnutie súboru cieľov ako: mierniť bolesť, zlepšovať rozsah pohybu a svalovú aktiváciu, urýchľovať hojenie, predchádzať tromboembolickej chorobe a i. Poúrazová a pooperačná rehabilitácia lieči prirodzenou cestou následky zranení pohybového aparátu (zlomeniny, kĺbové a svalové zranenia) a stavy po ortopedických, chirurgických a neurologických operáciách. Nevyhnutná je aktívna spoluúčasť pacienta pri pravidelnom cvičení alebo aplikácia doma použiteľných rehabilitačných metód. Rehabilitácia využíva širokú škálu metód, ktoré sa buď kombinujú, alebo v priebehu liečby menia podľa vývoja stavu pacienta. Súčasťou starostlivosti sú aj elektroterapeutické rehabilitačné metódy - elektroterapia, magnetoterapia a i.

Nízkofrekvenčná pulzná magnetoterapia Biomag je už desiatky rokov využívaná v rehabilitačných zariadeniach, ako aj individuálna rehabilitačná metóda v domácich podmienkach. Minimum kontraindikácií a jednoduchý systém ovládania (príjemný aj pre staršieho používateľa) ju predurčuje na individuálne domáce využitie pri pokračovaní začatej rehabilitačnej starostlivosti a tiež na udržiavaciu a preventívnu starostlivosť. Využívame hlavne frekvencie myorelaxačné a vazodilatačné a aplikujeme na poškodenú oblasť.

Magnetoterapia a pooperačné stavy - Vaše otázky

Chcete sa dozvedieť viac o aplikácii magnetoterapie na pooperačné stavy? Kontaktujte nás!
S dôverou sa na nás obráťte, odpovieme na Vaše otázky týkajúce sa uplatnenia magnetoterapie na pooperačné stavy.

Položky označené * sú povinné.

2013 © Karel Hrnčíř - Biomag  |   Webdesign & SEO: www.eStudio.cz