Pred masážou

Pred masážou

Charakteristika programu pred masážou: Program je určený na prípravu organizmu pred masážou a použitím manipulačných techník.

 

 

 

 

Cieľ magnetoterapie pred masážou

Cieľom aplikácie magnetoterapie pred masážou je dosiahnuť lepšie prekrvenie tkanív, vyplavenie metabolitov, uvoľnenie svalových spazmov a kontraktúr a optimálne pripraviť na masáž, ktorá celkový efekt výrazne zvýši a posilní.

Využitie magnetoterapie pred masážou

Útlm bolesti a uvoľnenie svalových kontraktúr pred manuálnou masážou významne zlepší celkový efekt masáže a ovplyvní to, že pre pacienta je aj intenzívna masáž lepšie znesiteľná. Pôsobením nízkofrekvenčnej pulznej magnetoterapie Biomag sa urýchľuje odplavovanie kyslých metabolitov (zvýšenou aktivitou laktátdehydrogenázie a zlepšenou perfúziou) a tým sa tlmia bolesti a povoľujú bolestivé svalové spazmy (kontraktúry). Ďalej dochádza k výraznému spomaleniu nervového vedenia a tento dej sa taktiež podieľa na uvoľnení svalov. Protibolestivý a myorelaxačný efekt magnetoterapie využívame preto na útlm bolesti a uvoľnenie kostrového svalstva a zníženie svalového tonusu ako prípravu, po ktorej bezprostredne nasleduje masáž. Je to vhodný postup, ako na všetky bolesti chrbta a končatín, kde je použitá masážna technika, tak pre športovcov po fyzickej záťaži.

Aplikácia magnetoterapie pred masážou

Pred masážou aplikujeme cielene lokálne na požadovanú oblasť protibolestivé a spazmolytické frekvencie vhodnými aplikátormi podľa miesta následnej masáže.

Využitie magnetoterapie pred masážou - Vaše otázky

Chcete sa dozvedieť viac o aplikácii magnetoterapie pred masážou? Kontaktujte nás!
S dôverou sa na nás obráťte, odpovieme na Vaše otázky týkajúce sa uplatnenia magnetoterapie pred masážou.

Položky označené * sú povinné.

2013 © Karel Hrnčíř - Biomag  |   Webdesign & SEO: www.eStudio.cz