Angína, chrapot, KHCD

Editor: | 20. júna 2019
Angína, chrapot, KHCD
Obrázok: Angína, chrapot, KHCD

Hľadáte riešenie zdravotných problémov?

Spýtajte sa nás

Charakteristika: Prechladnutie, nádcha a ďalšie nekomplikované katary horných dýchacích ciest (KHCD) sú všade vo svete hlavnou príčinou infekčnej chorobnosti. Nádcha, zápal spojiviek a ďalšie katary – najmä tie, ktoré sú vyvolané ľudskými rinovírusmi (HRV) predisponujú opakovane postihnutých jedincov k druhotným závažným komplikáciám. U detí to sú najčastejšie zápaly stredného ucha, sinusitídy, exacerbácia spastickej bronchitídy, astmy a cystickej fibrózy s postihnutím dolných dýchacích ciest. Infekcie vyvolané HRV sú závažné predovšetkým u starších osôb, osôb po transplantáciách, novorodencov a malých detí. Početné nové liečebné postupy neprejavovali na infekcie HRV v praxi žiaduci efekt na rozdiel od laboratórnych efektov.

Využitie magnetoterapie pri angíne, chrapote a kataroch horných dýchacích ciest

Aplikácie nízkofrekvenčnej pulznej magnetoterapie Biomag môžu pozitívne ovplyvniť mnoho symptómov ochorení a to hlavne opuchy slizníc, ďalej urýchľujú reparáciu riasinkového epitelu, rozširujú dýchacie cesty, tlmia zápal.

Aplikácie magnetoterapie pri angíne, chrapote a kataroch horných ciest dýchacích

Pri kataroch horných dýchacích ciest (angína, chrapot, prechladnutie, …) aplikujeme prednostne 2 – 25 Hz na oblasť krku a hlavy, vhodný aplikátor je solenoid.

Patentovaná 3D pulzná terapia Biomag. Ako pôsobí?

Základným princípom pôsobenia 3D pulznej terapie Biomag je generovanie elektromagnetických pulzov. Tieto pulzy cez odev aj cez celú hĺbku tkaniva prenikajú až do miesta cielenej aplikácie. Pulzy majú špeciálne vyvinuté biotropné parametre (napríklad frekvenciu, tvar, intenzitu) tak, aby čo najlepšie ovplyvňovali rôzne zdravotné ťažkosti.

Pre túto liečbu na princípe elektromagnetických pulzov sa všeobecne používa pojem pulzná magnetoterapia (v angličtine sa zvyčajne používa skratka PEMF).

Patentovaná 3D technológia Biomag navyše zaisťuje presnejší a nerušený tvar pulzov, zvyšuje výkon a pulzy vďaka nej môžu pôsobiť z rôznych strán. Ide tak o úplne novú a unikátnu medicínsku technológiu na trhu.

3D terapia Biomag a jej účinky - vysvetľuje MUDr. Peter Bednarčík, CSc.

Účinky pulznej terapie – vedecké štúdie

Pozitívne efekty aplikácií pulzového magnetického poľa (PEMF) dokladajú klinické štúdie od významných autorít a renomovaných inštitúcií.  Najnovší zoznam týchto klinických štúdií nájdete na tejto stránke. Kontaktujte nás a radi vám pomôžeme ľahko sa orientovať v týchto odborných dátach.

Na našom oddelení je aplikácia magnetického pulzového poľa veľmi dobre využívaná. Oceňujeme možnosť aplikácie nielen podľa čísiel programu, ale aj možnosť vytvárania vlastných programov. Prístroj je malý, dobre sa ovláda, ovládanie je jednoduché, pri veľmi dobrom výkone.

Fakultná nemocnica Na Bulovce Praha – Oddelenie liečebnej rehabilitácie

Liečenie pulzovým magnetickým poľom v našich kúpeľoch používame viac ako 10 rokov. Prístroje Biomag používame v rámci rehabilitačnej aj kúpeľnej liečby. Kombinácia magnetoterapie s inými rehabilitačnými metódami je veľmi výhodná, pretože dochádza k sčítaniu účinkov magnetoterapie s inými metódami (účinku proti bolesti, proti opuchu, regeneračného účinku a myorelaxačného).

Anenské slatinné kúpele – Lázně Bělohrad

S prístrojom sme spokojní, dobrá je aj manipulácia s aplikátormi a dobré sú liečebné výsledky. Odozva od pacientov je kladná. Frekvencia využitia je zhruba 50 aplikácií týždenne.

Masarykova městská nemocnice, Jilemnice

Trpela som veľkými bolesťami kolenných kĺbov, mám artrózu. Po intenzívnej liečbe „Biomagom“ sa bolesti začali znižovať, postupne ustali. Prístroj nám zabral aj na nádchu a prechladnutie a bolesť zubov.

Paní Pavlíková, Havířov

Prístroj pravidelne používam na únavu po športe, na bolesti hlavy a krčnej chrbtice, a tiež na nachladnutie.

Jiří Šidlo, Děpoltovice

Prístroj používame denne. Najviac mamička, ktorá sa lieči s osteoporózou a bronchiálnou astmou. Príležitostne ho používame všetci na prechladnutie, priedušky, bolesti hlavy.

Jana Machalová, Bučovice

* Informačný dodatok: Výsledky terapie môžu byť individuálne a nemusia tak vždy zodpovedať tu zverejneným skúsenostiam.

Lekári a naši ďalší klienti využívajú pulznú terapiu Biomag aj na tieto ochorenia a ťažkosti:

  • Diabetes
  • Bolesti chrbtice
  • Bercové vredy – vredy predkolenia
  • Vysoký tlak
  • Karpálny tunel
  • Artrózy kĺbov
  • Ďalšie ťažkosti

Rezervujte si vyskúšanie 3D pulznej terapie Biomag – Teraz za akčnú cenu

Spoločnosť Biomag Medical s.r.o. poskytuje prostredníctvom certifikovaných partnerov možnosť vyskúšania 3D pulznej terapie Biomag po celej Slovenskej republike.

Cieľom je, aby sa každý mohol s prístrojmi a terapiou zoznámiť a osobne ju otestovať. Cena tejto služby sa pohybuje zvyčajne okolo 70 €, podľa vzdialenosti od najbližšieho partnera Biomag.

Využite túto možnosť a vyskúšajte patentovanú 3D pulznú terapiu u vás alebo u najbližšieho partnera Biomag. Teraz úplne bezplatne!

Zákazník

Položky označené* sú povinné.

reCAPTCHA
Zásady ochrany osobných údajov tu.Informatívny dodatok k spracovaniu osobných údajov tu.