Angína, chrapot, KHCD

Editor: | 6. decembra 2018

Charakteristika: Prechladnutie, nádcha a ďalšie nekomplikované katary horných dýchacích ciest (KHCD) sú všade vo svete hlavnou príčinou infekčnej chorobnosti. Nádcha, zápal spojiviek a ďalšie katary – najmä tie, ktoré sú vyvolané ľudskými rinovírusmi (HRV) predisponujú opakovane postihnutých jedincov k druhotným závažným komplikáciám. U detí to sú najčastejšie zápaly stredného ucha, sinusitídy, exacerbácia spastickej bronchitídy, astmy a cystickej fibrózy s postihnutím dolných dýchacích ciest. Infekcie vyvolané HRV sú závažné predovšetkým u starších osôb, osôb po transplantáciách, novorodencov a malých detí. Početné nové liečebné postupy neprejavovali na infekcie HRV v praxi žiaduci efekt na rozdiel od laboratórnych efektov.

Využitie magnetoterapie pri angíne, chrapote a kataroch horných dýchacích ciest

Aplikácie nízkofrekvenčnej pulznej magnetoterapie Biomag môžu pozitívne ovplyvniť mnoho symptómov ochorení a to hlavne opuchy slizníc, ďalej urýchľujú reparáciu riasinkového epitelu, rozširujú dýchacie cesty, tlmia zápal.

Skúsenosti pacientov

Trpela som veľkými bolesťami kolenných kĺbov, mám artrózu. Po intenzívnej liečbe „Biomagom“ sa bolesti začali znižovať, postupne ustali. Prístroj nám zabral aj na nádchu a prechladnutie a bolesť zubov.

Paní Pavlíková, Havířov

Prístroj používame denne. Najviac mamička, ktorá sa lieči s osteoporózou a bronchiálnou astmou. Príležitostne ho používame všetci na prechladnutie, priedušky, bolesti hlavy.

Jana Machalová, Bučovice

Prístroj pravidelne používam na únavu po športe, na bolesti hlavy a krčnej chrbtice, a tiež na nachladnutie.

Jiří Šidlo, Děpoltovice

Aplikácie magnetoterapie pri angíne, chrapote a kataroch horných ciest dýchacích

Pri kataroch horných dýchacích ciest (angína, chrapot, prechladnutie, …) aplikujeme prednostne 2 – 25 Hz na oblasť krku a hlavy, vhodný aplikátor je solenoid.

Môžete liečiť aj tieto ťažkosti

  • Hypothyreóza – znížená funkcia štítnej žľazy
  • Glaukóm (zelený zákal)
  • Roztrúsená skleróza mozgomiešna – RS
  • Angína, chrapot, KHCD
  • Stavy po cievnej mozgovej príhode
  • Bolesti čeľustného kĺbu

Magnetoterapia a katary horných dýchacích ciest – Vaše otázky

Chcete sa dozvedieť viac o aplikácii magnetoterapie pri liečbe katarov horných dýchacích ciest (chrapot, nádcha, nachladnutie)? Kontaktujte nás!
S dôverou sa na nás obráťte, odpovieme na Vaše otázky týkajúce sa uplatnenia magnetoterapie pri kataroch horných dýchacích ciest.

Zákazník

Položky označené* sú povinné.

Zásady ochrany osobných údajov tu.Informatívne dodatok k spracovaniu osobných údajov tu.