Bolesti kĺbov

Editor: | 6. decembra 2018

Charakteristika programu bolesti kĺbov: Program bolesti kĺbov je určený na ovplyvnenie bolesti kĺbov a kĺbového puzdra pri ich morfologických zmenách v dôsledku degeneratívnych a zápalových procesov. Bolesti kĺbov sú jednou zo základných indikácií nízkofrekvenčnej pulznej magnetoterapie.

Cieľ aplikácie magnetoterapie pri bolestiach kĺbov

Cieľ aplikácie magnetoterapie pri bolestiach kĺbov je zmierniť bolesť, tlmiť zápalové prejavy a vytvoriť podmienky na lepšiu regeneráciu.

Skúsenosti pacientov

Mám artrózu a osteoporózu. Každý deň si aplikujem príslušný program na boľavé miesta. Viem, že v 65 rokoch nebudem mať kĺby ako mladica. Preč je doba, keď som po zaľahnutí do postele nevedela, ako si ľahnúť, aby ma netrhalo v bedrách.

Olga Tomečková, Orlová

Trpela som bolesťou chrbta a kolena. Magnetoterapiu používam rok. Stav sa mi veľmi zlepšil. Koleno už nebolí, chrbát tiež dosť povolil a lepšie sa mi chodí.

Anděla Vosmanská, Jaroslavice

Biomag sme používali na bolesti chrbta, kĺbov, vždy nám pomohol, ale aplikovať sa musí viackrát ako raz. Ja aj manžel sme ho používali úspešne.

Jitka Lipnerová, Tršice

Využitie magnetoterapie pri bolestiach kĺbov

Pri bolestiach kĺbov je hodinový program predĺženým variantom programu č. 3 – artrózy kĺbov. Dlhšie aplikačné časy využívame pri opakovaných denných aplikáciách a tam, kde je významne zvýšená bolesť. Ide hlavne o bolesti kĺbov a kĺbového puzdra pri ich morfologických zmenách v dôsledku degeneratívnych a zápalových procesov. V klinickom móde je pridaný podiel frekvencií do 50 Hz na silnejšiu stimuláciu hojenia. Program aplikujeme prevažne po predchádzajúcom utlmení akútnych bolestí kĺbov programom č. 1 na následné doliečovanie.

Môžete liečiť aj tieto ťažkosti

  • Detoxikácia organizmu
  • Pásový opar – herpes zoster
  • Relaxácia
  • Lymská borelióza
  • Osteoporóza, osteochondróza
  • Dna

Magnetoterapia a bolesti kĺbov – Vaše otázky

Chcete sa dozvedieť viac o aplikácii magnetoterapie pri bolestiach kĺbov? Kontaktujte nás!
S dôverou sa na nás obráťte, odpovieme na Vaše otázky týkajúce sa uplatnenia magnetoterapie pri bolestiach kĺbov.

Zákazník

Položky označené* sú povinné.

Zásady ochrany osobných údajov tu.Informatívne dodatok k spracovaniu osobných údajov tu.