Bolesti vystreľujúce z oblasti hrudnej chrbtice

Editor: | 6. decembra 2018

Charakteristika bolesti vystreľujúcej z oblasti hrudnej chrbtice: Najčastejšie ide o interkostálnu neuralgiu presadzujúcu sa z hrudnej chrbtice pásovito pozdĺž rebier, ktorá je spôsobená blokádami medzistavcových a kostotransverzálnych kĺbov. Je nutné ju odlíšiť od vážnych ochorení vnútorných orgánov ako je koronárna príhoda, choroby pľúcne, gastroduodenálne a i.

Využitie magnetoterapie pri bolestiach vystreľujúcich z oblasti hrudnej chrbtice

Pri bolestiach vystreľujúcich z oblasti hrudnej chrbtice využívame pri aplikáciách nízkofrekvenčnej pulznej magnetoterapie hlavne analgetický, spazmolytický a protiopuchový efekt, ktorý napomáha uvoľňovať spazmy a mierniť bolesti v akútnom štádiu. Aplikácie magnetoterapie môžu predchádzať rehabilitačným cvičeniam, manipulácii, masáži a pod.

Skúsenosti pacientov

Biomag som používala na krížovú i hrudnú chrbticu s dobrým výsledkom. Pomohol mi sa zbaviť bolesti.

Krystýna Seibothová, Mikulášovice

Biomag používam z dôvodov zdravotných problémov s chrbticou, krčnej, hrudnej, driekovej a krížovej. Operácia bedrovej chrbtice – pooperačná rana podľa názoru operujúceho lekára rýchlo a dobre zahojená

Ladislav Melich, Velký Osek

Aplikácia magnetoterapie pri bolestiach vystreľujúcich z oblasti hrudnej chrbtice

Pri bolestiach vystreľujúcich z oblasti hrudnej chrbtice odporúčame v akútnom štádiu opakované expozície plochým aplikátorom alebo veľkým solenoidom v rozsahu 4 – 10 Hz na hrudnú chrbticu a po odznení akútnych ťažkostí striedame s programami s frekvenčným rozsahom 10-50 Hz.

Môžete liečiť aj tieto ťažkosti

  • Astma
  • Zápal priedušiek (Bronchitída)
  • Ischemická choroba srdca
  • Vysoký krvný tlak (hypertenzia)
  • Bolesti vystreľujúce z oblasti hrudnej chrbtice

Magnetoterapia a bolesti vystreľujúce z oblasti hrudnej chrbtice – Vaše otázky

Chcete sa dozvedieť viac o aplikácii magnetoterapie na bolesti vystreľujúce z oblasti hrudnej chrbtice? Kontaktujte nás!
S dôverou sa na nás obráťte, odpovieme na Vaše otázky týkajúce sa uplatnenia magnetoterapie pri bolestiach vystreľujúcich z oblasti hrudnej chrbtice.

Zákazník

Položky označené* sú povinné.

Zásady ochrany osobných údajov tu.Informatívne dodatok k spracovaniu osobných údajov tu.