Bolesti zubov

Editor: | 6. decembra 2018

Charakteristika bolesti zubov: Bolesti zubov patria medzi veľmi časté ťažkosti, ktoré sú spôsobené poškodením zuba (zubný kaz, odlomenie kúsku zuba), poruchy skloviny, postihnutím nervov zuba zápalom, postihnutím mäkkých tkanív okolo zuba (zápal ďasien, paradontóza, …),či zubným kameňom. Bolesť sa môže z miesta poškodenia šíriť do ďalších oblastí hlavy. Prvotné je pri bolesti zubov odborné stomatologické ošetrenie.

Využitie magnetoterapie na bolesti zubov

Nízkofrekvenčná pulzná magnetoterapia poslúži v akútnej fáze bolesti zubov ako doplnenie analgetickej liečby a po ošetrení ešte k urýchleniu vstrebávania opuchov, zápalu a hojenia. Neaplikovať na krvácajúce lôžko po extrakcii.

Skúsenosti pacientov

S týmto výrobkom od Vašej firmy som spokojná. Doma ho používam na liečenie kĺbov, bolesti zubov a chrbtice, občas aj na menštruačné ťažkosti.

Zlatuše Zajíčková, Frýdek-Místek

Vyskúšala som magnetoterapiu na kĺby, aj na zápal zubov, s vynikajúcimi výsledkami. Manžel na ostrohy na pätách, bolesť ustúpila. Magnetoterapia má široké uplatnenie, cítime sa sviežejšie a máme väčšiu chuť do života.

Blanka Petrášová, Diváky

Trpela som veľkými bolesťami kolenných kĺbov, mám artrózu. Po intenzívnej liečbe „Biomagom“ sa bolesti začali znižovať, postupne ustali. Prístroj nám zabral aj na nádchu a prechladnutie a bolesť zubov.

Paní Pavlíková, Havířov

Aplikácia magnetoterapie na bolesti zubov

Prednostne tlmíme bolesti zubov aplikáciou nízkych frekvencií 2-10 Hz a v období rekonvalescencie stimulujme hojenia vyššími frekvenciami 65 – 79 Hz. Vhodný je malý diskový aplikátor (hlavne na akútne bolesti zubov) alebo solenoid.

Môžete liečiť aj tieto ťažkosti

  • Atrofia nervus opticus, šeroslepota
  • Bolesti trojklanného nervu
  • Zápal dutín – sinusitída
  • Roztrúsená skleróza mozgomiešna – RS
  • Degeneratívne ochorenie mozgu, miechy
  • Detská mozgová obrna

Magnetoterapia a bolesti zubov – Vaše otázky

Chcete sa dozvedieť viac o aplikácii magnetoterapie na bolesti zubov? Kontaktujte nás! S dôverou sa na nás obráťte, odpovieme na Vaše otázky, ako pomôže magnetoterapia na bolesti zubov.

Zákazník

Položky označené* sú povinné.

Zásady ochrany osobných údajov tu.Informatívne dodatok k spracovaniu osobných údajov tu.