Detoxikácia organizmu

Editor: | 6. decembra 2018

Charakteristika programu detoxikácia organizmu: Aplikácia nízkofrekvenčnej pulznej magnetoterapie má detoxikačný (čistiaci) efekt a ovplyvňuje intenzitu látkovej výmeny. Nízkofrekvenčné pulzové magnetické pole prechádza rovnomerne exponovaným tkanivom, to znamená každou bunkou a indukuje tu slabé elektrické prúdy. Dochádza tak ku zmenám povrchových potenciálov buniek, k zmenám priepustnosti bunkových membrán, zvýšeniu prekrvenia, okysličeniu, zásobeniu živinami a lepšiemu odvádzaniu metabolických splodín z exponovaných tkanív organizmu.
To je základný predpoklad každého ozdravného procesu, teda práve aj detoxikácie organizmu. Intenzívnejšia látková výmena, odsun a detoxikácia splodín z organizmu sú začiatkom všetkých hojivých a regeneračných pochodov. Napr. expozícia oblasti pečene prístrojom Biomag® stimuluje činnosť pečene a urýchľuje a zefektívňuje detoxikáciu organizmu.

Využitie magnetoterapie na detoxikáciu organizmu

Lokálnych efektov dosiahneme priloženímaplikátora na problémovú oblasť – sval, kĺb, chrbticu a pod. Použitím malého aplikátora dosiahneme zásluhou vyššej indukcie silnejšieho lokálneho účinku, pri použití aplikátora s väčšou aplikačnou plochou dosiahneme i napriek nižšej indukcii celotelovo väčšieho pozitívneho metabolického účinku. Tento účinok sa pozitívne prejaví pri mnohých ochoreniach a stavoch. Napríklad pri metabolických ochoreniach ako diabetes a dna, pri regenerácii tkanív po prekonaných infekciách – zápal pečene, mononukleóza, toxické poškodenie tkaniva. Ale tiež pri ekzéme a iných alergiách. Pre dobrý detoxikačný efekt je potrebný dostatočný príjem tekutín. Čistiaci efekt možno posilniť pitím magnetizovanej vody, ktorá má zvýšenú schopnosť rozpúšťať látky a odvádzať metabolity z tkanív.

Skúsenosti pacientov

Často prístroj používam na regeneráciu pečene, 3-4x týždne. S prístrojom som veľmi spokojná.

Anna Ondrejková, Banská Bystrica

Zhltol som veľa liekov na bolesť, na vysoký tlak a tiež zápal pečene. Po kúpe prístroja Biomag, prišla tá správna úľava. Už nemám také bolesti. Prestal som brať lieky dokonca aj na zápal pečene.

František Maňák, Karviná

Aplikácia magnetoterapie na detoxikáciu organizmu

Na detoxikáciu organizmu aplikujeme denne na oblasť brucha a pečene frekvencie 65 – 81 Hz a použijeme úpravu vody (tzv. magnetizáciu vody) pomocou programu č. 31.

Môžete liečiť aj tieto ťažkosti

  • Kliešťová encefalitída – rekonvalescencia
  • Diabetes – cukrovka
  • Alzheimerova demencia (tzv. Alzheimer)
  • Bolesti kĺbov
  • Myorelaxácia – uvoľnenie spazmov kostrového svalstva
  • Pred masážou

Magnetoterapia a detoxikácia organizmu

Chcete sa dozvedieť viac o aplikácii magnetoterapie pri detoxikácii organizmu? Kontaktujte nás!
S dôverou sa na nás obráťte, odpovieme na Vaše otázky týkajúce sa uplatnenia magnetoterapie na detoxikáciu organizmu.

Zákazník

Položky označené* sú povinné.

Zásady ochrany osobných údajov tu.Informatívne dodatok k spracovaniu osobných údajov tu.