Hypothyreóza – znížená funkcia štítnej žľazy

Editor: | 20. júna 2019
Hypothyreóza - znížená funkcia štítnej žľazy
Obrázok: Hypothyreóza – znížená funkcia štítnej žľazy

Hľadáte riešenie zdravotných problémov?

Spýtajte sa nás

Charakteristika hypotyreózy – zníženej funkcie štítnej žľazy: Ide o zníženú sekrečnú funkciu štítnej žľazy s nutnosťou liečebného doplňovania hormónov. U chorých, ktorí trpia zníženou funkciou štítnej žľazy, pozorujeme zvýšenú únavu, spavosť, zimomravosť, zápchu, prchavé neurčité bolesti, impotenciu, poruchy cyklu u žien, anémiu, zhrubnutý hlas a ďalšie príznaky.

Cieľ použitia magentoterapie pri hypothyreóze – zníženej funkcii štítnej žľazy

Pri použití nízkofrekvenčnej pulznej magnetoterapie Biomag možno využiť hojivých a stimulačných účinkov na podporu prirodzenej sekrécie hormónov štítnej žľazy (ak je zachovaná aspoň čiastočná vlastná sekrécia). Zlepšením metabolického obratu, regeneračným a protizápalovým efektom sa vytvárajú lepšie podmienky na obnovu poškodeného tkaniva a normálnych funkcii štítnej žľazy.

Aplikácia magnetoterapie pri zníženej funkcii štítnej žľazy (hypothyreóze): Denne 36 – 44 Hz na oblasť štítnej žľazy pomocou aplikátora solenoid.

Patentovaná 3D pulzná terapia Biomag. Ako pôsobí?

Základným princípom pôsobenia 3D pulznej terapie Biomag je generovanie elektromagnetických pulzov. Tieto pulzy cez odev aj cez celú hĺbku tkaniva prenikajú až do miesta cielenej aplikácie. Pulzy majú špeciálne vyvinuté biotropné parametre (napríklad frekvenciu, tvar, intenzitu) tak, aby čo najlepšie ovplyvňovali rôzne zdravotné ťažkosti.

Pre túto liečbu na princípe elektromagnetických pulzov sa všeobecne používa pojem pulzná magnetoterapia (v angličtine sa zvyčajne používa skratka PEMF).

Patentovaná 3D technológia Biomag navyše zaisťuje presnejší a nerušený tvar pulzov, zvyšuje výkon a pulzy vďaka nej môžu pôsobiť z rôznych strán. Ide tak o úplne novú a unikátnu medicínsku technológiu na trhu.

3D terapia Biomag a jej účinky - vysvetľuje MUDr. Peter Bednarčík, CSc.

Účinky pulznej terapie – vedecké štúdie

Pozitívne efekty aplikácií pulzového magnetického poľa (PEMF) dokladajú klinické štúdie od významných autorít a renomovaných inštitúcií.  Najnovší zoznam týchto klinických štúdií nájdete na tejto stránke. Kontaktujte nás a radi vám pomôžeme ľahko sa orientovať v týchto odborných dátach.

Na našom oddelení je aplikácia magnetického pulzového poľa veľmi dobre využívaná. Oceňujeme možnosť aplikácie nielen podľa čísiel programu, ale aj možnosť vytvárania vlastných programov. Prístroj je malý, dobre sa ovláda, ovládanie je jednoduché, pri veľmi dobrom výkone.

Fakultná nemocnica Na Bulovce Praha – Oddelenie liečebnej rehabilitácie

Liečenie pulzovým magnetickým poľom v našich kúpeľoch používame viac ako 10 rokov. Prístroje Biomag používame v rámci rehabilitačnej aj kúpeľnej liečby. Kombinácia magnetoterapie s inými rehabilitačnými metódami je veľmi výhodná, pretože dochádza k sčítaniu účinkov magnetoterapie s inými metódami (účinku proti bolesti, proti opuchu, regeneračného účinku a myorelaxačného).

Anenské slatinné kúpele – Lázně Bělohrad

S prístrojom sme spokojní, dobrá je aj manipulácia s aplikátormi a dobré sú liečebné výsledky. Odozva od pacientov je kladná. Frekvencia využitia je zhruba 50 aplikácií týždenne.

Masarykova městská nemocnice, Jilemnice

Moje problémy s krčnou chrbticou a obličkami sa používaním pristroja výrazne zmiernili. Používala som ho po operácii štítnej žľazy a môj pooperačný stav sa upravil tak rýchlo, že som mohla po 2 týždňoch nastúpiť do zamestnania.

Slávka Kuglerová, Pliešovice

Prístroj používam od roku 2011 na ťažkosti s prostatou, so srdcovou arytmiou (ischémia), na problémy so štítnou žľazou, kĺbami. Som spokojný, aplikácie mi uľavujú.

Konstantin Neumann, Hejnice

* Informačný dodatok: Výsledky terapie môžu byť individuálne a nemusia tak vždy zodpovedať tu zverejneným skúsenostiam.

Lekári a naši ďalší klienti využívajú pulznú terapiu Biomag aj na tieto ochorenia a ťažkosti:

  • Diabetes
  • Bolesti chrbtice
  • Bercové vredy – vredy predkolenia
  • Vysoký tlak
  • Karpálny tunel
  • Artrózy kĺbov
  • Ďalšie ťažkosti

Rezervujte si vyskúšanie 3D pulznej terapie Biomag – Teraz za akčnú cenu

Spoločnosť Biomag Medical s.r.o. poskytuje prostredníctvom certifikovaných partnerov možnosť vyskúšania 3D pulznej terapie Biomag po celej Slovenskej republike.

Cieľom je, aby sa každý mohol s prístrojmi a terapiou zoznámiť a osobne ju otestovať. Cena tejto služby sa pohybuje zvyčajne okolo 70 €, podľa vzdialenosti od najbližšieho partnera Biomag.

Využite túto možnosť a vyskúšajte patentovanú 3D pulznú terapiu u vás alebo u najbližšieho partnera Biomag. Teraz úplne bezplatne!

Zákazník

Položky označené* sú povinné.

reCAPTCHA
Zásady ochrany osobných údajov tu.Informatívny dodatok k spracovaniu osobných údajov tu.