Hypothyreóza – znížená funkcia štítnej žľazy

Editor: | 6. decembra 2018

Charakteristika hypotyreózy – zníženej funkcie štítnej žľazy: Ide o zníženú sekrečnú funkciu štítnej žľazy s nutnosťou liečebného doplňovania hormónov. U chorých, ktorí trpia zníženou funkciou štítnej žľazy, pozorujeme zvýšenú únavu, spavosť, zimomravosť, zápchu, prchavé neurčité bolesti, impotenciu, poruchy cyklu u žien, anémiu, zhrubnutý hlas a ďalšie príznaky.

Cieľ použitia magentoterapie pri hypothyreóze – zníženej funkcii štítnej žľazy

Pri použití nízkofrekvenčnej pulznej magnetoterapie Biomag možno využiť hojivých a stimulačných účinkov na podporu prirodzenej sekrécie hormónov štítnej žľazy (ak je zachovaná aspoň čiastočná vlastná sekrécia). Zlepšením metabolického obratu, regeneračným a protizápalovým efektom sa vytvárajú lepšie podmienky na obnovu poškodeného tkaniva a normálnych funkcii štítnej žľazy.

Aplikácia magnetoterapie pri zníženej funkcii štítnej žľazy (hypothyreóze): Denne 36 – 44 Hz na oblasť štítnej žľazy pomocou aplikátora solenoid.

Magnetoterapia a znížená funkcia štítnej žľazy (hypothyreóza) – Vaše otázky

Chcete sa dozvedieť viac o aplikácii magnetoterapie pri liečbe zníženej funkcie štítnej žľazy? Kontaktujte nás!
S dôverou sa na nás obráťte, odpovieme na Vaše otázky týkajúce sa uplatnenia magnetoterapie pri zníženej funkcii štítnej žľazy.

Zákazník

Položky označené* sú povinné.

Zásady ochrany osobných údajov tu.Informatívne dodatok k spracovaniu osobných údajov tu.