Podľa odborných zhodnotení uskutočnených v roku 2012 a 2013, ktoré boli vykonané na 1 266 pacientoch s priemerným počtom 12 aplikácií na jedného pacienta, je pomocou pulznej magnetoterapie Biomag úspešnosť liečby 77 %.

Všeobecne platí, že s vyšším počtom aplikácií sa účinnosť naďalej zvyšuje.

Podľa ďalšej štatistiky sú najčastejšou aplikáciou magnetoterapie Biomag bolestivé stavy (pozri graf vyššie).

Klinické studie

Viac klinických štúdií podľa diagnóz >>

Okrem klinických vyhodnotení a štúdií, ktoré sú na tejto stránke, sme pre Vás pripravili aj ďalšiu sekciu, kde máte možnosť si prečítať najaktuálnejšie klinické štúdie, ktoré posudzujú vplyv pulzového magnetického poľa na zdravie človeka. Sekcia je rozdelená podľa diagnóz, preto ľahko zistíte efekty liečby magnetoterapií priamo na Vaše zdravotné ťažkosti. Sekciu pravidelne dopĺňame o najnovšie poznatky z tohto odboru a možno si ich nechať zasielať e-mailom na Vašu adresu.

Nový Magazín klinických štúdií Biomag

Zaujímajú Vás klinické štúdie o pulznej magnetoterapii? Vedeli ste, že sa touto metódou s veľkým liečebným potenciálom zaoberajú vedci z celého sveta? Nový Magazín klinických štúdií Biomag Vám do emailu pravidelne prináša prehľadne spracované informácie o viac ako 70-tich vedeckých prácach, ktoré sú zamerané na liečebné účinky pulznej magnetoterapie v mnohých lekárskych odboroch.
Chcete zadarmo dostávať najnovší Magazín klinických štúdií Biomag do Vášho emailu? Prihláste sa zdarma tu.

Obsah skôr vydaných čísel si môžete čítať tu.

Klinické štúdie účinkov magnetoterapie - Vaše otázky

Zaujali Vás klinické štúdie účinkov magnetoterapie? Chcete sa dozvedieť viac o účinkoch magnetoterapie, a ako môže magnetoterapia Biomag pomôcť aj pri Vašich ťažkostiach? S dôverou sa na nás obráťte. Naši odborní poradcovia odpovedia na Vaše otázky.