Liečba príčin problémov s močením

Editor: | 6. decembra 2018

Liečbu príčin spôsobujúcich ťažkosti s močením riešil vo svojej štúdii (Loran et al.) v roku 1996 ruský lekársky tím za pomoci kombinovanej liečby pulznou magnetoterapiou a laserovou terapiou.

Zlé výsledky štandardných terapií pri liečbe zápalov renálnych a ureterálnych tkanív (zápal obličiek a močovodu), ktoré ani zďaleka nezapôsobili na morfologické zmeny v tkanive, prinútili autorov tejto štúdie, aby na urologickej klinike vyskúšali kombináciu účinkov laserovej a magnetickej terapie, ktorá bola už skôr vyskúšaná na zvieracích modeloch.

Výsledné morfologické vlastnosti parenchýmov a stien močových ciest po skončení liečby nesporne potvrdili použiteľnosť laserovej terapie v kombinácii s pulznou magnetoterapiou v urologickej praxi.

Nesporný protizápalový účinok pulzového magnetického poľa bol teda potvrdený aj v tejto štúdii, čím bola potvrdená použiteľnosť a predovšetkým úspešnosť pulznej magnetoterapie na liečbu zápalov močového ústrojenstva.

Zdroj: Loran, O. B., Kaprin, A. D. & Gazimagomedov, G. A. (1996) Магнитный-лазерной терапии при воспалительных и посттравматических поражений мочевой системы, Urol Nefrol (Mosk) (5), s. 10-14.

Magnetická laserová terapia pri zápalových a posttraumatických chorobách močového ústrojenstva / Магнитный-лазерной терапии при воспалительных и посттравматических поражений мочевой системы

http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/9054095

Kontaktujte nás pomocou nižšie uvedeného formulára a overte si sami liečebný efekt patentovanej 3D pulznej magnetoterapie Biomag.

Naši poradcovia sa s Vami spoja, ako najskôr to bude možné, a navrhnú ideálne riešenie priamo pre Vás.

Súvisiace diagnóza: Zápal močového mechúra – cystitis acuta

Zistite viac o magnetoterapiu: Princíp pulznej magnetoterapie (PEMF)