Zostava Lumina 3D-e FS - Magnetoterapia Biomag
Obrázok : Zostava Biomag Lumina 3D-e FS

Zostava Biomag Lumina 3D-e FS

Vyberte si plošné aplikácie s 3D technológiou a žiadané hĺbkové aplikácie.

Aplikátor A12PM môžete vďaka veľkým rozmerom aplikovať na veľké časti tela a to s maximálnym pohodlím. Obľúbený solenoid SL29 je už dlhé roky prvou voľbou na hĺbkové aplikácie v oblasti ramien, kolien a ďalších kĺbov.

Táto podarená zostava je dodávaná v taške EB3, ktorá zaistí nielen bezpečné uloženie, ale aj transport, tak aby ste mali zostavu vždy na dosah.

Nový a lepší princíp indikovania terapie

Vo všetkých prístrojoch Biomag® sú programy s názvami diagnóz úplne nahradené novým spôsobom indikovania terapie.

Novo nájdete v prístrojoch Biomag® výber zo 6 významne inovovaných terapeutických efektov, ktoré dosahujú výborné výsledky terapie pri aplikáciách 2 x denne 20 minút.

Tieto efekty vznikli rozsiahlou analýzou mnohých klinických štúdií z celého sveta a sú zamerané na kľúčové terapeutické účinky pulzového magnetického poľa.

Biomag® Lumina 3D-e je aktívne terapeutické zariadenie – zdravotnícky prostriedok určený na použitie samostatne alebo v kombinácii s ostatnými zdravotníckymi postupmi a prostriedkami ako doplnková terapia v rámci celkového terapeutického zámeru.

Účelom aplikácií nízkofrekvenčnej pulznej magnetoterapie Biomag® je využitie ich biologických efektov na tkanivá tak, aby napomáhali pri tlmení niektorých prejavov (symptómov) ochorenia. Ide predovšetkým o bolesť, opuchy, spazmy, zmeny mikrocirkulácie a ďalej o podporu hojenia a tlmenie ďalších symptómov, ktoré sú týmito efektmi ovplyvniteľné.

Fyziologické zmeny v tkanivách nastávajú po aplikáciách pulznej magnetoterapie Biomag® v dôsledku tlmenia bolesti, a najmä vyvolanej  vazodilatácie kapilár a prekapilár a z toho vyplývajúcich nasledujúcich liečebných efektov:

  • protibolestivého – analgetického, zmiernenie pocitu bolesti
  • hojivého – s podporou regenerácie, protizápalových a protireumatických účinkov
  • protiopuchového – protiedémového
  • myorelaxačného – uvoľňujúceho spazmy (kŕče)
  • vazodilatačného – najmä zlepšenie mikrocirkulácie
  • metabolicko-detoxikačného – urýchľuje odbúravanie škodlivín a metabolitov látkovej premeny

Určené na použitie na neporušenú pokožku cez ochrannú vrstvu, napr. jednorazovú alebo inú hygienickú podložku.

Počas používania zariadenia Biomag® Lumina 3D-e je potrebné dodržiavať najmä Zásady bezpečnej obsluhy  spolu s Kontraindikáciami/Indikáciami a používať ho v súlade s určenými podmienkami prostredia.

Základné bezpečnostné informácie sa zobrazujú aj na displeji prístroja.

Z čoho vychádza toto hodnotenie?

Pre maximálnu presnosť a vypovedajúcu hodnotu vychádza toto hodnotenie výhradne zo spätných väzieb od skutočných a overených vlastníkov prístrojov magnetoterapie Biomag a to v kategórii zlepšenia bolestivosti. Tieto spätné väzby majú štruktúru, ktorá zodpovedá požiadavkám na certifikáciu zdravotníckych pomôcok a je schválená príslušnými audítormi.

Fotogaléria - Zostava Biomag Lumina 3D-e FS