Set pulzní magnetoterapie Biomag Lumina 3D-e COMFORT CARE
Obrázok : Zostava Biomag Lumio 3D-e COMFORT CARE

Zostava Biomag Lumio 3D-e COMFORT CARE

Pre každého a s prekvapivým využitím.

Táto zostava vás nadchne. Aplikátor A8P je nielen praktický plošný aplikátor na chrbát či kĺby, ale funguje aj ako solenoid na hĺbkové aplikácie. V kombinácii s lokálnym aplikátorom A6P2 je táto zostava prekvapivo univerzálna a získa si vás rovnako tak, ako množstvo spokojných zákazníkov pred vami.

Dizajnový kufrík SBK potom umožní nielen bezpečné uloženie, ale aj ľahké prenesenie, aby ste zostavu mali vždy pri sebe.

Nový a lepší princíp indikovania terapie

Vo všetkých prístrojoch Biomag® sú programy s názvami diagnóz úplne nahradené novým spôsobom indikovania terapie.

Novo nájdete v prístrojoch Biomag® výber zo 6 významne inovovaných terapeutických efektov, ktoré dosahujú výborné výsledky terapie pri aplikáciách 2 x denne 20 minút.

Tieto efekty vznikli rozsiahlou analýzou mnohých klinických štúdií z celého sveta a sú zamerané na kľúčové terapeutické účinky pulzového magnetického poľa.


Biomag® Lumio 3D-e je aktívne terapeutické zariadenie – zdravotnícky prostriedok určený na použitie samostatne alebo v kombinácii s ostatnými zdravotníckymi postupmi a prostriedkami ako doplnková terapia v rámci celkového terapeutického zámeru.

Účelom aplikácií nízkofrekvenčnej pulznej magnetoterapie Biomag® je využitie ich biologických efektov na tkanivá tak, aby napomáhali pri tlmení niektorých prejavov (symptómov) ochorenia. Ide predovšetkým o bolesť, opuchy, spazmy, zmeny mikrocirkulácie a ďalej o podporu hojenia a tlmenie ďalších symptómov, ktoré sú týmito efektmi ovplyvniteľné.

Fyziologické zmeny v tkanivách nastávajú po aplikáciách pulznej magnetoterapie Biomag® v dôsledku tlmenia bolesti a najmä vyvolanej vazodilatácie kapilár a prekapilár a z toho vyplývajúcich nasledujúcich liečebných efektov:

  • protibolestivý – analgetický, zmiernenie pocitu bolesti
  • hojivý – s podporou regenerácie, protizápalových a protireumatických účinkov
  • protiopuchový – protiedémový
  • myorelaxačný – uvoľňujúci spazmy (kŕče)
  • vazodilatačný – najmä zlepšenie mikrocirkulácie
  • metabolicko-detoxikačný – urýchľuje odbúravanie škodlivín a metabolitov látkovej premeny

Určené na použitie na neporušenú pokožku cez ochrannú vrstvu, napr. jednorazovú alebo inú hygienickú podložku.

Počas používania zariadenia Biomag® Lumio 3D-e je potrebné dodržiavať najmä Zásady bezpečnej obsluhy spolu s Kontraindikáciami / Indikáciami a používať ho v súlade s určenými podmienkami prostredia.

Základné bezpečnostné informácie sa zobrazujú aj na displeji prístroja.

Z čoho vychádza toto hodnotenie?

Pre maximálnu presnosť a vypovedajúcu hodnotu vychádza toto hodnotenie výhradne zo spätných väzieb od skutočných a overených vlastníkov prístrojov magnetoterapie Biomag a to v kategórii zlepšenia bolestivosti. Tieto spätné väzby majú štruktúru, ktorá zodpovedá požiadavkám na certifikáciu zdravotníckych pomôcok a je schválená príslušnými audítormi.

Fotogaléria - Zostava Biomag Lumio 3D-e COMFORT CARE