Použitie 3D pulznej terapie BIOMAG na liečbu celulitídy

Editor: | 6. decembra 2018

Hodnotenie klinických reakcií pri použití 3D pulznej terapie BIOMAG na liečbu celulitídy vykonal Maurizio Ceccarelli so svojím tímom v rímskom Aephymed (Medzinárodné centrum pre štúdium a výskum v estetickej a fyziologickej medicíne).

Na základe posúdenia estetických zmien, ultrazvukových snímkov a analýzy bioelektrickej impedancie bolo zistené, ako efektívne terapia pulzovým magnetickým poľom BIOMAG zastáva funkciu „biologickej batérie“, teda ako účinne doplňuje bunkovú energiu.

Totiž už skoršie štúdie naznačili, že pulzová magnetická terapia obnovuje normálnu iónovú výmenu v mimobunkovom a vnútrobunkovom priestore, aktivuje biele krvinky, zvyšuje tvorbu ATP mitochondriami, posilňuje sódno-draselnú pumpu, reguluje pH buniek, podporuje okysličovanie buniek a znižuje vnútorné trenie krvi (rheologické vlastnosti) na zlepšenie krvného obehu.

Zároveň vzhľadom na to, že na vzniku celulitídy sa podieľajú poruchy žilného a lymfatického krvného obehu, ktorého spomalenie spôsobuje poškodenie buniek z dôvodu zníženej mikrocirkulácie, ponúkala sa priamo výzva, aké konkrétne výsledky dokáže aplikácia pulzových magnetických polí terapie Biomag svojím pôsobením na bunky docieliť.

Dosiahnuté klinické výsledky tejto štúdie (či už ide o estetickú stránku, alebo o ultrazvukové vyšetrenie a analýzu bioelektrickej impedancie) potvrdili z biologického hľadiska vyššie uvedenej predpoklady, a preto je možné s určitosťou vyhlásiť, že použitie 3D pulznej terapie BIOMAG na liečbu porúch mikrocirkulácie v podkožnom najmä tukovom väzive možno považovať za nový a účinný liečebný prostriedok.

Zdroj: Ceccarelli M., Pumpo A. (2016) Valutazione delle risposte cliniche con l’uso di campi magnetici pulsate nel trattamento eziopatogenetico della “cellulite”. Ae.Phy.Med. International Centre for Study and Research in Aesthetic and Physiological Medicine, Roma, Italia.

Hodnotenie klinických reakcií pri použití pulzových magnetických polí v etiopatogenetickej liečbe „celulitídy“ / Valutazione delle risposte cliniche con l’uso di campi Magnetic pulsate nel trattamento eziopatogenetico della „cellulite“

Kontaktujte nás pomocou nižšie uvedeného formulára a overte si sami liečebný efekt patentovanej 3D pulznej magnetoterapie Biomag.

Naši poradcovia sa s Vami spoja, ako najskôr to bude možné, a navrhnú ideálne riešenie priamo pre Vás.

Súvisiace diagnóza: Celulitída

Zistite viac o magnetoterapiu: Princíp pulznej magnetoterapie (PEMF)