Pred masážou

Editor: | 6. decembra 2018

Charakteristika programu pred masážou: Program je určený na prípravu organizmu pred masážou a použitím manipulačných techník.

Cieľ magnetoterapie pred masážou

Cieľom aplikácie magnetoterapie pred masážou je dosiahnuť lepšie prekrvenie tkanív, vyplavenie metabolitov, uvoľnenie svalových spazmov a kontraktúr a optimálne pripraviť na masáž, ktorá celkový efekt výrazne zvýši a posilní.

Skúsenosti pacientov

V súčasnej dobe používam prístroj ako prípravu na uvoľnenie svalstva pred masážou a samozrejme si zaregenerujem po ťažších tréningoch, kedy potrebujem uvoľniť přecvičenú časť tela.

Jan Šrotíř, Vyškov

Ako masér odporúčam magnetoterapiu svojim klientom. Vynikajúce výsledky sú zaznamenané pri uvoľnení chrbtového svalstva, ktoré je stuhnuté od nachladnutia, prievanu. Ďalej u dojčiat s detskou mozgovou obrnou, pri stavoch po cievnych mozgových príhodách, zamrznutých ramenách …

Lenka Vidurková, Vracov

Využitie magnetoterapie pred masážou

Útlm bolesti a uvoľnenie svalových kontraktúr pred manuálnou masážou významne zlepší celkový efekt masáže a ovplyvní to, že pre pacienta je aj intenzívna masáž lepšie znesiteľná. Pôsobením nízkofrekvenčnej pulznej magnetoterapie Biomag sa urýchľuje odplavovanie kyslých metabolitov (zvýšenou aktivitou laktátdehydrogenázie a zlepšenou perfúziou) a tým sa tlmia bolesti a povoľujú bolestivé svalové spazmy (kontraktúry). Ďalej dochádza k výraznému spomaleniu nervového vedenia a tento dej sa taktiež podieľa na uvoľnení svalov. Protibolestivý a myorelaxačný efekt magnetoterapie využívame preto na útlm bolesti a uvoľnenie kostrového svalstva a zníženie svalového tonusu ako prípravu, po ktorej bezprostredne nasleduje masáž. Je to vhodný postup, ako na všetky bolesti chrbta a končatín, kde je použitá masážna technika, tak pre športovcov po fyzickej záťaži.

Môžete liečiť aj tieto ťažkosti

  • Lymská borelióza
  • Lupienka – psoriáza
  • Diabetes – cukrovka
  • Prerušenie nervu po úraze – poranenie periférneho nervu
  • Rekonvalenscencia
  • Celulitída

Aplikácia magnetoterapie pred masážou

Pred masážou aplikujeme cielene lokálne na požadovanú oblasť protibolestivé a spazmolytické frekvencie vhodnými aplikátormi podľa miesta následnej masáže.

Využitie magnetoterapie pred masážou – Vaše otázky

Chcete sa dozvedieť viac o aplikácii magnetoterapie pred masážou? Kontaktujte nás!
S dôverou sa na nás obráťte, odpovieme na Vaše otázky týkajúce sa uplatnenia magnetoterapie pred masážou.

Zákazník

Položky označené* sú povinné.

Zásady ochrany osobných údajov tu.Informatívne dodatok k spracovaniu osobných údajov tu.