Pred masážou

Charakteristika programu pred masážou: Program je určený na prípravu organizmu pred masážou a použitím manipulačných techník.

Cieľ magnetoterapie pred masážou

Cieľom aplikácie magnetoterapie pred masážou je dosiahnuť lepšie prekrvenie tkanív, vyplavenie metabolitov, uvoľnenie svalových spazmov a kontraktúr a optimálne pripraviť na masáž, ktorá celkový efekt výrazne zvýši a posilní.

Skúsenosti pacientov

Ako masér odporúčam magnetoterapiu svojim klientom. Vynikajúce výsledky sú zaznamenané pri uvoľnení chrbtového svalstva, ktoré je stuhnuté od nachladnutia, prievanu. Ďalej u dojčiat s detskou mozgovou obrnou, pri stavoch po cievnych mozgových príhodách, zamrznutých ramenách …

Lenka Vidurková, Vracov

V súčasnej dobe používam prístroj ako prípravu na uvoľnenie svalstva pred masážou a samozrejme si zaregenerujem po ťažších tréningoch, kedy potrebujem uvoľniť přecvičenú časť tela.

Jan Šrotíř, Vyškov

Využitie magnetoterapie pred masážou

Útlm bolesti a uvoľnenie svalových kontraktúr pred manuálnou masážou významne zlepší celkový efekt masáže a ovplyvní to, že pre pacienta je aj intenzívna masáž lepšie znesiteľná. Pôsobením nízkofrekvenčnej pulznej magnetoterapie Biomag sa urýchľuje odplavovanie kyslých metabolitov (zvýšenou aktivitou laktátdehydrogenázie a zlepšenou perfúziou) a tým sa tlmia bolesti a povoľujú bolestivé svalové spazmy (kontraktúry). Ďalej dochádza k výraznému spomaleniu nervového vedenia a tento dej sa taktiež podieľa na uvoľnení svalov. Protibolestivý a myorelaxačný efekt magnetoterapie využívame preto na útlm bolesti a uvoľnenie kostrového svalstva a zníženie svalového tonusu ako prípravu, po ktorej bezprostredne nasleduje masáž. Je to vhodný postup, ako na všetky bolesti chrbta a končatín, kde je použitá masážna technika, tak pre športovcov po fyzickej záťaži.

Môžete liečiť aj tieto ťažkosti

  • Voľba individuál
  • Bolestivé stavy
  • Relaxácia
  • Kliešťová encefalitída – rekonvalescencia
  • Reuma (progresívna polyartritída, reumatoidná artritída)
  • Diabetes – cukrovka

Aplikácia magnetoterapie pred masážou

Pred masážou aplikujeme cielene lokálne na požadovanú oblasť protibolestivé a spazmolytické frekvencie vhodnými aplikátormi podľa miesta následnej masáže.

Využitie magnetoterapie pred masážou – Vaše otázky

Chcete sa dozvedieť viac o aplikácii magnetoterapie pred masážou? Kontaktujte nás!
S dôverou sa na nás obráťte, odpovieme na Vaše otázky týkajúce sa uplatnenia magnetoterapie pred masážou.

Zákazník

Položky označené* sú povinné.

Zásady ochrany osobných údajov tu.Informatívne dodatok k spracovaniu osobných údajov tu.