Voľba individuál

Editor: | 6. decembra 2018

Charakteristika programu individuál: Program umožňuje ručné nastavenie ľubovoľnej aplikačnej frekvencie v režime POUŽÍVATEĽ a v režime KLINIK, tvarov pulzov a ďalších parametrov v rozmedzí celého spektra vybavenia prístroja.

Cieľ aplikácie magnetoterapie pri voľbe individuál

Cieľom aplikácie magnetoterapie pri voľbe individuál je umožniť používateľovi individuálne nastavenie a pacientovi umožňuje nájsť najvhodnejšie frekvenčné pásmo s optimalizáciou parametrov.

Skúsenosti pacientov

Trpel som srdcovou arytmiou, mám angínu pectoris a som po 5 infarktoch. Srdiečko mi vynechávalo a bral som 23 práškov denne! Dával som si magnetoterapiu 3x denne a dnes už skoro žiadne lieky nepoužívam a srdcový tep sa mi upravil.

Pan Pavlík, Havířov

Trpela som veľkými bolesťami kolenných kĺbov, mám artrózu. Po intenzívnej liečbe „Biomagom“ sa bolesti začali znižovať, postupne ustali. Prístroj nám zabral aj na nádchu a prechladnutie a bolesť zubov.

Pani Pavlíková, Havířov

Využitie magnetoterapie pri voľbe individuál

Voľba individuál v režime POUŽÍVATEĽ umožňuje voľby od 1 Hz až do 81 Hz a v režime KLINIK až do 162 Hz. Tým sa rozširujú aplikačné možnosti individuálneho nastavenia. Funkcia ROZMIETANIE FREKVENCIE funguje v oboch režimoch a umožňuje nastavenie.

Špeciálny program, ktorý sa nazýva voľba individuál, má široké využitie, pretože je možné pomocou nastavenia simulovať všetky už zabudované programy a tvoriť množstvo ďalších variantov. Praktické využitie nájde tento program pre skúsených používateľov a najviac pre profesionálnych rehabilitačných pracovníkov, ktorí na základe dlhodobých osobných skúsenosti a po vyhodnotení reakcií pacienta na predchádzajúce aplikácie nízkofrekvenčnej pulznej magnetoterapie Biomag môžu ďalšie aplikácie cielene upraviť. Možno aplikovať od bolestivých stavov všetkých príčin, cez zápalové, metabolické a degeneratívne ochorenia až po funkčné poruchy, neurovegetatívne disbilancie a psychiatrické indikácie. Program možno okrem toho využívať aj na aplikácie preventívne pre zdravé osoby so zvýšenou záťažou, športovcov a seniorov k celkovej stimulácii organizmu.

Môžete liečiť aj tieto ťažkosti

  • Artrózy kĺbov
  • Prerušenie nervu po úraze – poranenie periférneho nervu
  • Bolestivé stavy
  • Polyneuropatia
  • Lymská borelióza
  • Kliešťová encefalitída – rekonvalescencia

Magnetoterapia a voľba individuál

Chcete sa dozvedieť viac o aplikácii magnetoterapie pri voľbe individuál? Kontaktujte nás!
S dôverou sa na nás obráťte, odpovieme na Vaše otázky týkajúce sa uplatnenia magnetoterapie pri voľbe individuál.

Zákazník

Položky označené* sú povinné.

Zásady ochrany osobných údajov tu.Informatívne dodatok k spracovaniu osobných údajov tu.