Voľba individuál

Editor: | 20. júna 2019
Voľba individuál
Obrázok: Voľba individuál

Hľadáte riešenie zdravotných problémov?

Spýtajte sa nás

Charakteristika programu individuál: Program umožňuje ručné nastavenie ľubovoľnej aplikačnej frekvencie v režime POUŽÍVATEĽ a v režime KLINIK, tvarov pulzov a ďalších parametrov v rozmedzí celého spektra vybavenia prístroja.

Cieľ aplikácie magnetoterapie pri voľbe individuál

Cieľom aplikácie magnetoterapie pri voľbe individuál je umožniť používateľovi individuálne nastavenie a pacientovi umožňuje nájsť najvhodnejšie frekvenčné pásmo s optimalizáciou parametrov.

Využitie magnetoterapie pri voľbe individuál

Voľba individuál v režime POUŽÍVATEĽ umožňuje voľby od 1 Hz až do 81 Hz a v režime KLINIK až do 162 Hz. Tým sa rozširujú aplikačné možnosti individuálneho nastavenia. Funkcia ROZMIETANIE FREKVENCIE funguje v oboch režimoch a umožňuje nastavenie.

Špeciálny program, ktorý sa nazýva voľba individuál, má široké využitie, pretože je možné pomocou nastavenia simulovať všetky už zabudované programy a tvoriť množstvo ďalších variantov. Praktické využitie nájde tento program pre skúsených používateľov a najviac pre profesionálnych rehabilitačných pracovníkov, ktorí na základe dlhodobých osobných skúsenosti a po vyhodnotení reakcií pacienta na predchádzajúce aplikácie nízkofrekvenčnej pulznej magnetoterapie Biomag môžu ďalšie aplikácie cielene upraviť. Možno aplikovať od bolestivých stavov všetkých príčin, cez zápalové, metabolické a degeneratívne ochorenia až po funkčné poruchy, neurovegetatívne disbilancie a psychiatrické indikácie. Program možno okrem toho využívať aj na aplikácie preventívne pre zdravé osoby so zvýšenou záťažou, športovcov a seniorov k celkovej stimulácii organizmu.

Patentovaná 3D pulzná terapia Biomag. Ako pôsobí?

Základným princípom pôsobenia 3D pulznej terapie Biomag je generovanie elektromagnetických pulzov. Tieto pulzy cez odev aj cez celú hĺbku tkaniva prenikajú až do miesta cielenej aplikácie. Pulzy majú špeciálne vyvinuté biotropné parametre (napríklad frekvenciu, tvar, intenzitu) tak, aby čo najlepšie ovplyvňovali rôzne zdravotné ťažkosti.

Pre túto liečbu na princípe elektromagnetických pulzov sa všeobecne používa pojem pulzná magnetoterapia (v angličtine sa zvyčajne používa skratka PEMF).

Patentovaná 3D technológia Biomag navyše zaisťuje presnejší a nerušený tvar pulzov, zvyšuje výkon a pulzy vďaka nej môžu pôsobiť z rôznych strán. Ide tak o úplne novú a unikátnu medicínsku technológiu na trhu.

3D terapia Biomag a jej účinky - vysvetľuje MUDr. Peter Bednarčík, CSc.

Účinky pulznej terapie – vedecké štúdie

Pozitívne efekty aplikácií pulzového magnetického poľa (PEMF) dokladajú klinické štúdie od významných autorít a renomovaných inštitúcií.  Najnovší zoznam týchto klinických štúdií nájdete na tejto stránke. Kontaktujte nás a radi vám pomôžeme ľahko sa orientovať v týchto odborných dátach.

Na našom oddelení je aplikácia magnetického pulzového poľa veľmi dobre využívaná. Oceňujeme možnosť aplikácie nielen podľa čísiel programu, ale aj možnosť vytvárania vlastných programov. Prístroj je malý, dobre sa ovláda, ovládanie je jednoduché, pri veľmi dobrom výkone.

Fakultná nemocnica Na Bulovce Praha – Oddelenie liečebnej rehabilitácie

Liečenie pulzovým magnetickým poľom v našich kúpeľoch používame viac ako 10 rokov. Prístroje Biomag používame v rámci rehabilitačnej aj kúpeľnej liečby. Kombinácia magnetoterapie s inými rehabilitačnými metódami je veľmi výhodná, pretože dochádza k sčítaniu účinkov magnetoterapie s inými metódami (účinku proti bolesti, proti opuchu, regeneračného účinku a myorelaxačného).

Anenské slatinné kúpele – Lázně Bělohrad

S prístrojom sme spokojní, dobrá je aj manipulácia s aplikátormi a dobré sú liečebné výsledky. Odozva od pacientov je kladná. Frekvencia využitia je zhruba 50 aplikácií týždenne.

Masarykova městská nemocnice, Jilemnice

Trpela som veľkými bolesťami kolenných kĺbov, mám artrózu. Po intenzívnej liečbe „Biomagom“ sa bolesti začali znižovať, postupne ustali. Prístroj nám zabral aj na nádchu a prechladnutie a bolesť zubov.

Pani Pavlíková, Havířov

Trpel som srdcovou arytmiou, mám angínu pectoris a som po 5 infarktoch. Srdiečko mi vynechávalo a bral som 23 práškov denne! Dával som si magnetoterapiu 3x denne a dnes už skoro žiadne lieky nepoužívam a srdcový tep sa mi upravil.

Pan Pavlík, Havířov

* Informačný dodatok: Výsledky terapie môžu byť individuálne a nemusia tak vždy zodpovedať tu zverejneným skúsenostiam.

Lekári a naši ďalší klienti využívajú pulznú terapiu Biomag aj na tieto ochorenia a ťažkosti:

 • Diabetes
 • Bolesti chrbtice
 • Bercové vredy – vredy predkolenia
 • Vysoký tlak
 • Karpálny tunel
 • Artrózy kĺbov
 • Ďalšie ťažkosti

Rezervujte si vyskúšanie 3D pulznej terapie Biomag

Spoločnosť Biomag Medical s.r.o. poskytuje prostredníctvom certifikovaných partnerov možnosť vyskúšania 3D pulznej terapie Biomag po celom Slovensku.

Cieľom je, aby sa každý mohol s prístrojmi a terapiou zoznámiť a osobne ju otestovať.

Využite túto možnosť a vyskúšajte patentovanú 3D pulznú terapiu.

 

Zákazník

Zanechajte kontakt nášmu špecialistovi

 • ✓ Poskytne Vám všetky informácie, ktoré Vás zaujímajú
 • ✓ Posúdi Vaše zdravotné ťažkosti
 • ✓ Pomôže s výberom najvhodnejšieho prístroja
 • Umožní vyskúšanie a prípadne pre Vás zaistí objednanie prístrojov

Položky označené* sú povinné.

Zásady ochrany osobných údajov tu.Informatívny dodatok k spracovaniu osobných údajov tu.