Voľba individuál

Editor: | 6. decembra 2018

Charakteristika programu individuál: Program umožňuje ručné nastavenie ľubovoľnej aplikačnej frekvencie v režime POUŽÍVATEĽ a v režime KLINIK, tvarov pulzov a ďalších parametrov v rozmedzí celého spektra vybavenia prístroja.

Cieľ aplikácie magnetoterapie pri voľbe individuál

Cieľom aplikácie magnetoterapie pri voľbe individuál je umožniť používateľovi individuálne nastavenie a pacientovi umožňuje nájsť najvhodnejšie frekvenčné pásmo s optimalizáciou parametrov.

Skúsenosti pacientov

Trpela som veľkými bolesťami kolenných kĺbov, mám artrózu. Po intenzívnej liečbe „Biomagom“ sa bolesti začali znižovať, postupne ustali. Prístroj nám zabral aj na nádchu a prechladnutie a bolesť zubov.

Pani Pavlíková, Havířov

Trpel som srdcovou arytmiou, mám angínu pectoris a som po 5 infarktoch. Srdiečko mi vynechávalo a bral som 23 práškov denne! Dával som si magnetoterapiu 3x denne a dnes už skoro žiadne lieky nepoužívam a srdcový tep sa mi upravil.

Pan Pavlík, Havířov

Využitie magnetoterapie pri voľbe individuál

Voľba individuál v režime POUŽÍVATEĽ umožňuje voľby od 1 Hz až do 81 Hz a v režime KLINIK až do 162 Hz. Tým sa rozširujú aplikačné možnosti individuálneho nastavenia. Funkcia ROZMIETANIE FREKVENCIE funguje v oboch režimoch a umožňuje nastavenie.

Špeciálny program, ktorý sa nazýva voľba individuál, má široké využitie, pretože je možné pomocou nastavenia simulovať všetky už zabudované programy a tvoriť množstvo ďalších variantov. Praktické využitie nájde tento program pre skúsených používateľov a najviac pre profesionálnych rehabilitačných pracovníkov, ktorí na základe dlhodobých osobných skúsenosti a po vyhodnotení reakcií pacienta na predchádzajúce aplikácie nízkofrekvenčnej pulznej magnetoterapie Biomag môžu ďalšie aplikácie cielene upraviť. Možno aplikovať od bolestivých stavov všetkých príčin, cez zápalové, metabolické a degeneratívne ochorenia až po funkčné poruchy, neurovegetatívne disbilancie a psychiatrické indikácie. Program možno okrem toho využívať aj na aplikácie preventívne pre zdravé osoby so zvýšenou záťažou, športovcov a seniorov k celkovej stimulácii organizmu.

Môžete liečiť aj tieto ťažkosti

  • Lymská borelióza
  • Magnetizácia vody
  • Lupienka – psoriáza
  • Kliešťová encefalitída – rekonvalescencia
  • Bolesť – protibolestivý efekt – analgetický efekt
  • Bolesti kĺbov

Magnetoterapia a voľba individuál

Chcete sa dozvedieť viac o aplikácii magnetoterapie pri voľbe individuál? Kontaktujte nás!
S dôverou sa na nás obráťte, odpovieme na Vaše otázky týkajúce sa uplatnenia magnetoterapie pri voľbe individuál.

Zákazník

Položky označené* sú povinné.

Zásady ochrany osobných údajov tu.Informatívne dodatok k spracovaniu osobných údajov tu.