Zápal priedušiek (Bronchitída)

Editor: | 6. decembra 2018

Charakteristika zápalu priedušiek (Bronchitídy): Zápal priedušiek je častým problémom u malých detí i dospelých. Okrem cielenej antibiotickej (ak je indikovaná) a mukolytickej liečby, ktorá rieši akútne štádium, je nesmierne dôležitá fáza doliečenia a rekonvalescencie. Zlé doliečenie zápalu priedušiek vedie k prechodu do chronicity a zvyšuje riziko vzniku ďalších závažných zdravotných komplikácií.

Využitie magnetoterapie pri zápale priedušiek (bronchitíde)

Pri zápale priedušiek (bronchitíde) je indikovaná nízkofrekvenčná pulzná magnetoterapia ideálne od začiatku ochorenia. Mierni symptómy ochorenia – zmenšuje opuch slizníc, zlepšuje dychovú kapacitu pľúc a odkašliavanie hlienov. Stimuluje obranný systém proti infekcii a zlepšuje účinok antibiotickej liečby. Celkovo sa skracuje doba liečby. Aplikácie magnetoterapie v období rekonvalescencie zápalu priedušiek (bronchitídy) urýchľujú regeneráciu epitelu dýchacích ciest, stimulujú obranyschopnosť a znižujú opakované ataky ochorenia.

Skúsenosti pacientov

Sprevádzali ma rôzne zápalové ochorenia napr. zápal žíl, priedušiek, kĺbov, artritída. Tieto ťažkosti som začala eliminovať pôsobením magnetického prístroja, až som sa pomaly a isto začala ťažkostí zbavovať.

Jaroslava Krohová, Česká Lípa

Mával som nádchu a býval som prechladnutý na začiatku a na konci zimy, čo sa neopakuje po používaní prístroja. V súčasnej dobe prístroj používam na pľúca, srdce, priedušky, krčnú chrbticu, kĺby a kolená.

Stanislav Šiška, Dobříš

Prístrojom Biomag riešime veľa našich zdravotných problémov napr. prostatu, karpálne tunely, bolestivé stavy, neuropatiu, priedušky. S výsledkami sme veľmi spokojní.

Manželia Frankoví, Štěpánov

Aplikácia magnetoterapie pri zápale priedušiek (bronchitíde)

V akútnom období zápalu priedušiek (bronchitídy) aplikujeme frekvencie 2 -25 Hz a v období doliečenia využívame programy so zvýšeným hojivým a regeneračným efektom 65 – 79 Hz.

Môžete liečiť aj tieto ťažkosti

  • Bolesti vystreľujúce z oblasti hrudnej chrbtice
  • Zápal priedušiek (Bronchitída)
  • Ischemická choroba srdca
  • Astma
  • Vysoký krvný tlak (hypertenzia)

Magnetoterapia a zápal priedušiek (bronchitída) – Vaše otázky

Chcete sa dozvedieť viac o aplikácii magnetoterapie pri liečbe zápalu priedušiek (bronchitíde)? Kontaktujte nás!
S dôverou sa na nás obráťte, odpovieme na Vaše otázky týkajúce sa uplatnenia magnetoterapie pri zápale priedušiek (bronchitídu).

Zákazník

Položky označené* sú povinné.

Zásady ochrany osobných údajov tu.Informatívne dodatok k spracovaniu osobných údajov tu.