Zápal priedušiek (Bronchitída)

Editor: | 20. júna 2019
Zápal priedušiek (Bronchitída)
Obrázok: Zápal priedušiek (Bronchitída)

Hľadáte riešenie zdravotných problémov?

Spýtajte sa nás

Charakteristika zápalu priedušiek (Bronchitídy): Zápal priedušiek je častým problémom u malých detí i dospelých. Okrem cielenej antibiotickej (ak je indikovaná) a mukolytickej liečby, ktorá rieši akútne štádium, je nesmierne dôležitá fáza doliečenia a rekonvalescencie. Zlé doliečenie zápalu priedušiek vedie k prechodu do chronicity a zvyšuje riziko vzniku ďalších závažných zdravotných komplikácií.

Využitie magnetoterapie pri zápale priedušiek (bronchitíde)

Pri zápale priedušiek (bronchitíde) je indikovaná nízkofrekvenčná pulzná magnetoterapia ideálne od začiatku ochorenia. Mierni symptómy ochorenia – zmenšuje opuch slizníc, zlepšuje dychovú kapacitu pľúc a odkašliavanie hlienov. Stimuluje obranný systém proti infekcii a zlepšuje účinok antibiotickej liečby. Celkovo sa skracuje doba liečby. Aplikácie magnetoterapie v období rekonvalescencie zápalu priedušiek (bronchitídy) urýchľujú regeneráciu epitelu dýchacích ciest, stimulujú obranyschopnosť a znižujú opakované ataky ochorenia.

Aplikácia magnetoterapie pri zápale priedušiek (bronchitíde)

V akútnom období zápalu priedušiek (bronchitídy) aplikujeme frekvencie 2 -25 Hz a v období doliečenia využívame programy so zvýšeným hojivým a regeneračným efektom 65 – 79 Hz.

Patentovaná 3D pulzná terapia Biomag. Ako pôsobí?

Základným princípom pôsobenia 3D pulznej terapie Biomag je generovanie elektromagnetických pulzov. Tieto pulzy cez odev aj cez celú hĺbku tkaniva prenikajú až do miesta cielenej aplikácie. Pulzy majú špeciálne vyvinuté biotropné parametre (napríklad frekvenciu, tvar, intenzitu) tak, aby čo najlepšie ovplyvňovali rôzne zdravotné ťažkosti.

Pre túto liečbu na princípe elektromagnetických pulzov sa všeobecne používa pojem pulzná magnetoterapia (v angličtine sa zvyčajne používa skratka PEMF).

Patentovaná 3D technológia Biomag navyše zaisťuje presnejší a nerušený tvar pulzov, zvyšuje výkon a pulzy vďaka nej môžu pôsobiť z rôznych strán. Ide tak o úplne novú a unikátnu medicínsku technológiu na trhu.

3D terapia Biomag a jej účinky - vysvetľuje MUDr. Peter Bednarčík, CSc.

Účinky pulznej terapie – vedecké štúdie

Pozitívne efekty aplikácií pulzového magnetického poľa (PEMF) dokladajú klinické štúdie od významných autorít a renomovaných inštitúcií.  Najnovší zoznam týchto klinických štúdií nájdete na tejto stránke. Kontaktujte nás a radi vám pomôžeme ľahko sa orientovať v týchto odborných dátach.

Na našom oddelení je aplikácia magnetického pulzového poľa veľmi dobre využívaná. Oceňujeme možnosť aplikácie nielen podľa čísiel programu, ale aj možnosť vytvárania vlastných programov. Prístroj je malý, dobre sa ovláda, ovládanie je jednoduché, pri veľmi dobrom výkone.

Fakultná nemocnica Na Bulovce Praha – Oddelenie liečebnej rehabilitácie

Liečenie pulzovým magnetickým poľom v našich kúpeľoch používame viac ako 10 rokov. Prístroje Biomag používame v rámci rehabilitačnej aj kúpeľnej liečby. Kombinácia magnetoterapie s inými rehabilitačnými metódami je veľmi výhodná, pretože dochádza k sčítaniu účinkov magnetoterapie s inými metódami (účinku proti bolesti, proti opuchu, regeneračného účinku a myorelaxačného).

Anenské slatinné kúpele – Lázně Bělohrad

S prístrojom sme spokojní, dobrá je aj manipulácia s aplikátormi a dobré sú liečebné výsledky. Odozva od pacientov je kladná. Frekvencia využitia je zhruba 50 aplikácií týždenne.

Masarykova městská nemocnice, Jilemnice

Prístrojom Biomag riešime veľa našich zdravotných problémov napr. prostatu, karpálne tunely, bolestivé stavy, neuropatiu, priedušky. S výsledkami sme veľmi spokojní.

Manželia Frankoví, Štěpánov

Mával som nádchu a býval som prechladnutý na začiatku a na konci zimy, čo sa neopakuje po používaní prístroja. V súčasnej dobe prístroj používam na pľúca, srdce, priedušky, krčnú chrbticu, kĺby a kolená.

Stanislav Šiška, Dobříš

Sprevádzali ma rôzne zápalové ochorenia napr. zápal žíl, priedušiek, kĺbov, artritída. Tieto ťažkosti som začala eliminovať pôsobením magnetického prístroja, až som sa pomaly a isto začala ťažkostí zbavovať.

Jaroslava Krohová, Česká Lípa

* Informačný dodatok: Výsledky terapie môžu byť individuálne a nemusia tak vždy zodpovedať tu zverejneným skúsenostiam.

Lekári a naši ďalší klienti využívajú pulznú terapiu Biomag aj na tieto ochorenia a ťažkosti:

  • Diabetes
  • Bolesti chrbtice
  • Bercové vredy – vredy predkolenia
  • Vysoký tlak
  • Karpálny tunel
  • Artrózy kĺbov
  • Ďalšie ťažkosti

Rezervujte si vyskúšanie 3D pulznej terapie Biomag – Teraz za akčnú cenu

Spoločnosť Biomag Medical s.r.o. poskytuje prostredníctvom certifikovaných partnerov možnosť vyskúšania 3D pulznej terapie Biomag po celej Slovenskej republike.

Cieľom je, aby sa každý mohol s prístrojmi a terapiou zoznámiť a osobne ju otestovať. Cena tejto služby sa pohybuje zvyčajne okolo 70 €, podľa vzdialenosti od najbližšieho partnera Biomag.

Využite túto možnosť a vyskúšajte patentovanú 3D pulznú terapiu u vás alebo u najbližšieho partnera Biomag. Teraz úplne bezplatne!

Zákazník

Položky označené* sú povinné.

reCAPTCHA
Zásady ochrany osobných údajov tu.Informatívny dodatok k spracovaniu osobných údajov tu.