Zápal prostaty, BHP

Editor: | 6. decembra 2018

Charakteristika zápalu prostaty: Program s prevahou vazodilatačných a hojivých frekvencií vedie k ústupu opuchu, upokojeniu zápalu prostaty a zmierneniu ťažkostí vyplývajúcich z hypertrofickej prostaty a jej zápalu.

Cieľ aplikácie magnetoterapie pri zápale prostaty

Pri zápale prostaty je cieľom aplikácie nízkofrekvenčnej pulznej magnetoterapie využiť jej protiopuchový a protizápalový efekt k hojeniu a obnove normálnych funkcií prostaty a zároveň pozitívne ovplyvniť aj sexuálne dysfunkcie.

Skúsenosti pacientov

Mal som problémy s prostatou, čo sa mi po používaní pristroja zlepšilo. Nemám problém vydržať s močením v noci. Manželka používa prístroj na bercový vred, ktorý už má úplne vyliečený, zahojený.

Josef Ovečka, Jablonica

Prístroj používam od roku 2011 na ťažkosti s prostatou, so srdcovou arytmiou (ischémia), na problémy so štítnou žľazou, kĺbami. Som spokojný, aplikácie mi uľavujú.

Konstantin Neumann, Hejnice

Mal som problémy s častým močením, chodil som aj 3x v noci na toaletu. Od tej doby, čo som začal používať prístroj Biomag, chodím na toaletu 1x za noc, niekedy až ráno. Manželka trpela s chrbtom, veľmi jej to pomohlo.

Manželia Písařoví, Fryštát

Využitie magnetoterapie pri zápale prostaty

Zápal prostaty, čiže benígna hypertrofia prostaty (BHP), je časté ochorenie mužov, výskyt ktorého stúpa s vekom a začína cca od 50 rokov. Zväčšenie, opuch a zápalové zmeny vedú k sťaženému prietoku moču a tým k častému močeniu v malých porciách. Jedná sa o progresívne ochorenie, ktoré môže skončiť zlyhaním funkcií dolných močových ciest a obličkovou nedostatočnosťou. Zápal prostaty výrazne obťažuje a je rizikovým faktorom aj na vznik malígneho ochorenia prostaty. Prostata rastom utláča spodinu močového mechúra a dochádza k reflexnému spazmu hladkej svaloviny hrdla močového mechúra, prostaty, časti močovej trubice a vzniká anatomická obštrukcia. Zväčšená prostata v dôsledku benígnej hyperplázie sa prejavuje poruchami močenia – hovoríme o symptómoch dolných močových ciest na podklade benígnej hyperplázie prostaty a klinicky sa prejaví poruchami vyprázdňovacími, mikčnými, retenciou moču, infekciou močových ciest, hematúriou až hydronefrózou a renálnou insuficienciou. Liečba zápalu prostaty je farmakologická – najčastejšie sa podávajú inhibítory 5-alfa-reduktázy, alfablokátory, fytoterapeutika a chirurgická (TUR a i.).

Nízkofrekvenčné pulzná magnetoterapia Biomag svojim protiopuchovým a protizápalovým efektom stimuluje hojenie zápalu prostaty, regeneruje hladké svalstvo, pozitívne ovplyvňuje aj mikrobiálne kontaminácie prostatického sekrétu a napomáha obnove normálnych funkcií prostaty. Zároveň veľmi pozitívne ovplyvňuje aj sexuálne dysfunkcie.

Môžete liečiť aj tieto ťažkosti

  • Sexuálna dysfunkcia u mužov (poruchy erekcie)
  • Pomočovanie u detí (enuréza)
  • Zápal prostaty, BHP
  • Chronické žalúdočné vredy a vredy na dvanástniku
  • Zápal močového mechúra – cystitis acuta
  • Hemeroidy

Magnetoterapia a zápal prostaty – Vaše otázky

Chcete sa dozvedieť viac o aplikácii magnetoterapie pri liečbe zápalu prostaty? Kontaktujte nás!
S dôverou sa na nás obráťte, odpovieme na Vaše otázky týkajúce sa uplatnenia magnetoterapie pri zápale prostaty.

Zákazník

Položky označené* sú povinné.

Zásady ochrany osobných údajov tu.Informatívne dodatok k spracovaniu osobných údajov tu.