Zápal prostaty, BHP

Charakteristika zápalu prostaty: Program s prevahou vazodilatačných a hojivých frekvencií vedie k ústupu opuchu, upokojeniu zápalu prostaty a zmierneniu ťažkostí vyplývajúcich z hypertrofickej prostaty a jej zápalu.

Cieľ aplikácie magnetoterapie pri zápale prostaty

Pri zápale prostaty je cieľom aplikácie nízkofrekvenčnej pulznej magnetoterapie využiť jej protiopuchový a protizápalový efekt k hojeniu a obnove normálnych funkcií prostaty a zároveň pozitívne ovplyvniť aj sexuálne dysfunkcie.

Skúsenosti pacientov

Prístroj používam od roku 2011 na ťažkosti s prostatou, so srdcovou arytmiou (ischémia), na problémy so štítnou žľazou, kĺbami. Som spokojný, aplikácie mi uľavujú.

Konstantin Neumann, Hejnice

Mal som problémy s častým močením, chodil som aj 3x v noci na toaletu. Od tej doby, čo som začal používať prístroj Biomag, chodím na toaletu 1x za noc, niekedy až ráno. Manželka trpela s chrbtom, veľmi jej to pomohlo.

Manželia Písařoví, Fryštát

Mal som problémy s prostatou, čo sa mi po používaní pristroja zlepšilo. Nemám problém vydržať s močením v noci. Manželka používa prístroj na bercový vred, ktorý už má úplne vyliečený, zahojený.

Josef Ovečka, Jablonica

Využitie magnetoterapie pri zápale prostaty

Zápal prostaty, čiže benígna hypertrofia prostaty (BHP), je časté ochorenie mužov, výskyt ktorého stúpa s vekom a začína cca od 50 rokov. Zväčšenie, opuch a zápalové zmeny vedú k sťaženému prietoku moču a tým k častému močeniu v malých porciách. Jedná sa o progresívne ochorenie, ktoré môže skončiť zlyhaním funkcií dolných močových ciest a obličkovou nedostatočnosťou. Zápal prostaty výrazne obťažuje a je rizikovým faktorom aj na vznik malígneho ochorenia prostaty. Prostata rastom utláča spodinu močového mechúra a dochádza k reflexnému spazmu hladkej svaloviny hrdla močového mechúra, prostaty, časti močovej trubice a vzniká anatomická obštrukcia. Zväčšená prostata v dôsledku benígnej hyperplázie sa prejavuje poruchami močenia – hovoríme o symptómoch dolných močových ciest na podklade benígnej hyperplázie prostaty a klinicky sa prejaví poruchami vyprázdňovacími, mikčnými, retenciou moču, infekciou močových ciest, hematúriou až hydronefrózou a renálnou insuficienciou. Liečba zápalu prostaty je farmakologická – najčastejšie sa podávajú inhibítory 5-alfa-reduktázy, alfablokátory, fytoterapeutika a chirurgická (TUR a i.).

Nízkofrekvenčné pulzná magnetoterapia Biomag svojim protiopuchovým a protizápalovým efektom stimuluje hojenie zápalu prostaty, regeneruje hladké svalstvo, pozitívne ovplyvňuje aj mikrobiálne kontaminácie prostatického sekrétu a napomáha obnove normálnych funkcií prostaty. Zároveň veľmi pozitívne ovplyvňuje aj sexuálne dysfunkcie.

Môžete liečiť aj tieto ťažkosti

  • Obličková kolika
  • Pálenie záhy
  • Chronické žalúdočné vredy a vredy na dvanástniku
  • Regenerácia pečene
  • Hemeroidy
  • Zápal močového mechúra – cystitis acuta

Magnetoterapia a zápal prostaty – Vaše otázky

Chcete sa dozvedieť viac o aplikácii magnetoterapie pri liečbe zápalu prostaty? Kontaktujte nás!
S dôverou sa na nás obráťte, odpovieme na Vaše otázky týkajúce sa uplatnenia magnetoterapie pri zápale prostaty.

Zákazník

Položky označené* sú povinné.

Zásady ochrany osobných údajov tu.Informatívne dodatok k spracovaniu osobných údajov tu.