Dolné končatiny trpia mnohými ťažkosťami nielen kvôli častému preťažovaniu a veľkej námahe, ale aj preto, že sú najnižšie umiestnenou časťou ľudského tela. Pri celkových ťažkostiach (cievnych a žilových problémoch, svalovej únave) položte končatiny na plošný aplikátor alebo prevlečte končatinu aplikátorom s otvormi. Pri lokálnych problémoch (týkajúcich sa napr. chodidla, členku, kolena) vložte nohu do aplikátora zloženého do trojuholníka a využite rotačné pôsobenie magnetického poľa na postihnuté miesto. Môžete tiež priložiť miestny aplikátor AL16-LUM. Ten je v kombinácii s polarizovaným svetlom vhodné použiť aj na aplikácie pri bercových vredoch a kožných problémoch. Pri aplikáciách na oblasť bedier umiestnite plošný aplikátor na obe bedrá. Využijete tak preventívneho pôsobenia pulzového magnetického poľa Biomag®.

Prejdite si jednotlivé indikácie v oblasti dolných končatín a bedier a určite nájdete pomoc aj na Vaše ťažkosti.

Dolné končatiny a bedrá a magnetoterapia – Vaše otázky

Máte problémy v oblasti dolných končatín alebo bedier? Trápia Vás v oblasti dolných končatín a bedier trvalé bolesti, alebo akútna bolesť? Aj Vám pomôže magnetoterapia Biomag.
Neviete si rady, ako magnetoterapiu použiť, ako ju v oblasti dolných končatín alebo bedier aplikovať? Neváhajte sa na nás obrátiť. Naši odborní poradcovia Vám poskytnú potrebné informácie.

Zákazník

Zanechajte kontakt nášmu špecialistovi

Vyskúšať prístroje môžete teraz bezplatne

  • ✓ Poskytne Vám všetky informácie, ktoré Vás zaujímajú
  • ✓ Posúdi Vaše zdravotné ťažkosti
  • ✓ Pomôže s výberom najvhodnejšieho prístroja
  • Umožní vyskúšanie a prípadne pre Vás zaistí objednanie prístrojov

Položky označené* sú povinné.

Zásady ochrany osobných údajov tu.Informatívny dodatok k spracovaniu osobných údajov tu.