Aplikácia nízkofrekvenčnej pulznej magnetoterapie vedie k niekoľkým základným biologickým efektom v tkanivách. Je to hlavne efekt protibolestivý, vazodilatačný a stimulujúci hojenie. Každá aplikácia v rozsahu celého frekvenčného spektra 1 – 81 Hz prístrojov Biomag v sebe zahŕňa všetky uvedené efekty v rôznom stupni intenzity. Všeobecne platí, že nízke frekvencie ovplyvňujú najviac všetky bolestivé stavy a menej stimulujú hojenie. Stredné frekvencie majú najsilnejší efekt vazodilatačný (rozširovanie ciev) a vysoké stimulačné frekvencie majú dominantný efekt hojivý a regeneračný.

Ako sa pozitívne prejaví vplyv magnetoterapie Biomag pri jednotlivých diagnózach a ako sú nastavené programy magnetoterapie Biomag sa dozviete práve na týchto stránkach. V ľavom menu môžete zvoliť skupinu diagnóz (indikácií) podľa časti tela a ďalej jednotlivé diagnózy (indikácie) týkajúce sa práve zvolenej časti tela.


Zdravotné indikácie magnetoterapie Biomag - Vaše otázky

Máte problémy, bolesti, nepríjemné stavy? Trápia Vás trvalé bolesti, akútna bolesť, alebo bolesť z preťaženia? Pomôže Vám magnetoterapia Biomag. Neviete si rady, ako magnetoterapiu použiť, ako ju aplikovať? Neváhajte sa na nás obrátiť. Naši odborní poradcovia Vám poskytnú potrebné informácie.

Zákazník

Položky označené* sú povinné.

Zásady ochrany osobných údajov tu.Informatívne dodatok k spracovaniu osobných údajov tu.