Aplikácia nízkofrekvenčnej pulznej magnetoterapie vedie k niekoľkým základným biologickým efektom v tkanivách. Je to hlavne efekt protibolestivý, vazodilatačný a stimulujúci hojenie. Každá aplikácia v rozsahu celého frekvenčného spektra 1 – 81 Hz prístrojov Biomag v sebe zahŕňa všetky uvedené efekty v rôznom stupni intenzity. Všeobecne platí, že nízke frekvencie ovplyvňujú najviac všetky bolestivé stavy a menej stimulujú hojenie. Stredné frekvencie majú najsilnejší efekt vazodilatačný (rozširovanie ciev) a vysoké stimulačné frekvencie majú dominantný efekt hojivý a regeneračný.

Ako sa pozitívne prejaví vplyv magnetoterapie Biomag pri jednotlivých diagnózach a ako sú nastavené programy magnetoterapie Biomag sa dozviete práve na týchto stránkach. V ľavom menu môžete zvoliť skupinu diagnóz (indikácií) podľa časti tela a ďalej jednotlivé diagnózy (indikácie) týkajúce sa práve zvolenej časti tela.


Zdravotné indikácie magnetoterapie Biomag - Vaše otázky

Máte problémy, bolesti, nepríjemné stavy? Trápia Vás trvalé bolesti, akútna bolesť, alebo bolesť z preťaženia? Pomôže Vám magnetoterapia Biomag. Neviete si rady, ako magnetoterapiu použiť, ako ju aplikovať? Neváhajte sa na nás obrátiť. Naši odborní poradcovia Vám poskytnú potrebné informácie.

Zákazník

Zanechajte kontakt nášmu špecialistovi

Vyskúšať prístroje môžete teraz bezplatne

  • ✓ Poskytne Vám všetky informácie, ktoré Vás zaujímajú
  • ✓ Posúdi Vaše zdravotné ťažkosti
  • ✓ Pomôže s výberom najvhodnejšieho prístroja
  • Umožní vyskúšanie a prípadne pre Vás zaistí objednanie prístrojov

Položky označené* sú povinné.

Zásady ochrany osobných údajov tu.Informatívny dodatok k spracovaniu osobných údajov tu.