Medical program

Editor: | 6. decembra 2018

Charakteristika medical programu: Univerzálny program s automaticky sa meniacou frekvenciou od tlmiacich až po hojivé stimulačné aplikácie.

Cieľ aplikácie medical programu magnetoterapie

Medical program je vhodný na aplikáciu pri dlhodobých chronických ochoreniach, kde je žiaduce jednak tlmiť bolesť a jednak stimulovať hojenie a regeneráciu. Vhodné na dlhodobú udržiavaciu liečbu po utlmení akútnych prejavov ochorenia. Napr. kĺbové degeneratívne a zápalové ochorenia, na zlepšenie metabolickej výmeny v tkanivách pri diabete, pri chronických zápaloch tkanív a orgánov.

Skúsenosti pacientov

Približne pred rokom sme si kúpili váš prístroj a môžem prehlásiť, že mne i manželke pomáha na naše zdravotné problémy. Jedná sa hlavne o bolesť chrbta a kŕčové žily, ktoré sú trvalého rázu, a dočasného ako je bolesť zápästia, hlavy.

Karel Kratochvíl, Humpolec

Som po operácii srdca a kolena. Po ročnom používaní prístroja, a síce 2x denne po 30 min. môžem chodiť bez palíc, a hlavne som mohla vysadiť liek, ktorý veľmi škodil na pečeň. Necítim sa tak unavená, čo sa týka srdca.

Marie Staroštíková, Beňov

Na dnu používam „medical program“. Úplne sa nevyliečila, ale veľa tlmí bolesť.

Jiří Šuchman, Studená

Využitie aplikácie medical programu

Univerzálny program s podielom analgetických, spasmolytických aj vazodilatačných frekvencií. Je využiteľný u väčšiny indikácií nízkofrekvenčnej pulznej magnetoterapie a môže nadväzovať na predchádzajúce aplikácie programu „bolestivé stavy“. Je dobre využiteľný aj na dlhodobé aplikácie pri chorobách chronického charakteru v období remisie a na prevenciu exacerbácie (nové vzplanutie) ochorenia.

Využívame ho často u polymorbidných pacientoch, u ktorých je možné pri aplikáciách vyšších frekvencií očakávať zvýšený výskyt silnejších adaptačných reakcií a nechceme u nich od počiatku aplikácií nasadiť len analgetické frekvencie.

Môžete liečiť aj tieto ťažkosti

  • Bolesť – protibolestivý efekt – analgetický efekt
  • Pred masážou
  • Dna
  • Diabetes – cukrovka
  • Zápal – protizápalový účinok
  • Magnetizácia vody

Magnetoterapia a medical program – Vaše otázky

Chcete sa dozvedieť viac o aplikácii medical programu magnetoterapie Biomag? Kontaktujte nás!
S dôverou sa na nás obráťte, odpovieme na Vaše otázky týkajúce sa uplatnenia medical programu magnetoterapie Biomag.

Zákazník

Položky označené* sú povinné.

Zásady ochrany osobných údajov tu.Informatívne dodatok k spracovaniu osobných údajov tu.