Patentovaná 3D magnetoterapia

MDR CERTIFIED

Vyskúšajte zadarmo

Kniha Zdravie a magnetoterapia Biomag

Kniha o zdraví a magnetoterapii
Kniha o zdraví a magnetoterapii

Výrobcom autorizovaná kniha Biomag® Health and Magnet Therapy vám poskytne všetky odborné informácie od prvých aplikácií až po profesionálne používanie pulznej magnetoterapie Biomag®. V tejto prehľadne napísanej publikácii sa dozviete, ako dosiahnuť najlepšie výsledky pri aplikácii pulznej magnetoterapie od súkromného použitia až po liečbu vo veľkých špecializovaných centrách. Táto kniha je najlepšou a najkomplexnejšou knihou o pulznej magnetoterapii, akú kedy vydala spoločnosť Biomag®.

Teoretické poznatky o MP a terapeutických účinkoch – časť A

Táto časť knihy sa zameriava predovšetkým na vysvetlenie teórie a pojmov magnetických polí. Dozviete sa tu o rozdieloch v rôznych magnetických poliach, ako aj informácie o prístrojoch, ktoré využívajú pulzné magnetické polia a iné fyzikálne metódy liečby. Terapeutické účinky nízkofrekvenčných pulzných magnetických polí sú opísané na konci tejto úvodnej časti.

Aplikácie a najnovšie zistenia – časť B

V tejto časti knihy sú prehľadne opísané jednotlivé body použitia impulzných magnetických polí. Jednotlivé aplikačné body sú prakticky znázornené na prehľadnom nákrese ľudského tela, takže je možné ľahko a rýchlo určiť diagnózu a miesto aplikácie pulznej magnetoterapie.

Zhrnutie prípadu – časť C

V tejto časti MUDr. Peter Bednarčík, CSc. a jeho tím vysvetľujú a opisujú použitie pulznej magnetoterapie Biomag® na skutočných prípadoch. Kniha tak poskytuje cenné informácie o tom, kedy a za akých podmienok možno túto populárnu rehabilitačnú metódu použiť. Upozorňuje tiež na niektoré dôležité informácie, ktoré by ste mali vedieť pred bezpečným podaním žiadosti.

Skúsenosti používateľov a zdravotných stredísk – časť D

Spokojnosť a zdravie sú vždy najcennejšou odmenou. Spoločnosť Biomag® – dlhoročný výrobca špičkových zariadení na pulznú magnetoterapiu – poskytla písomné skúsenosti zo svojej rozsiahlej databázy zákazníkov a zdravotníckych zariadení. Táto časť knihy je teda jedinečnou zbierkou spätnej väzby používateľov, ktorá je doplnená odborným komentárom lekára. Poznatky odborníkov sú prezentované aj v grafoch a štatistikách, ktoré ilustrujú a dokazujú výsledky liečby pulznou magnetoterapiou Biomag®.

Zhrnutie informácií a odporúčaní – časť E

Záverečná časť knihy je zameraná na zhrnutie liečebných účinkov nízkofrekvenčnej pulznej magnetoterapie a odporúčanie ďalších zdrojov informácií, ktoré možno získať o pulznej magnetoterapii. Na samom konci knihy sa nachádza rozsiahly zoznam diagnóz. Tento index je navrhnutý tak, aby kniha mohla slúžiť ako rýchla referencia a praktická príručka pre používateľov pulznej magnetoterapie Biomag®.

Cena knihy v českej, španielskej alebo anglickej verzii je: 380,- Kč vrátane DPH. Kniha v českej verzii momentálne nedostupná!

Knihu si môžete objednať prostredníctvom formulára nižšie.

This site is registered on wpml.org as a development site. Switch to a production site key to remove this banner.