Novinky

Pulzná magnetoterapia Biomag môže pomáhať ľuďom pri riešení symptómov mnohých ochorení novo aj v Peru. Veľké poďakovanie patrí nášmu lokálnemu obchodnému partnerovi, spoločnosti Phymed s.r.l., v spolupráci ktorého bola úspešne dosiahnutá náročná registrácia nutná na predaj zdravotníckych pomôcok v tejto destinácii.

Prijmite srdečné pozvanie na návštevuexpozície spoločnosti Biomag na veľtrhu Arab Health 2023. V termíne 30.1.-2.2. 2023 vás radi privítame v hale Z na stánku Z1.F10.

Ďakujeme všetkým, ktorí navštívili expozíciu spoločnosti Biomag Medical s.r.o. na veľtrhu zdravotníckej techniky Arab Health v Dubai. Bolo nám potešením predstaviť liečebné prístroje 3D pulznej terapie Biomag najvýznamnejším distribútorom zdravotnej techniky v regióne.

Srdečne vás pozývame na výstavu našej expozície 3D pulznej magnetoterapie Biomag na svetovom veľtrhu zdravotníckej techniky konanom v dňoch 15 -18. novembra 2021 v nemeckom Düsseldorfe.

Je nám potešením vám oznámiť, že na vybraných trhoch sme uviedli do predaja nové prístroje pulznej magnetoterapie Lumina 3D-e, Lumio 3D-e, LightFIT DUO.