Prístroje pulznej magnetoterapie Biomag

Klinickú pulznú magnetoterapiu vyrába spoločnosť Biomag už od roku 1991. Tieto prístroje využíva rad medicínskych odborov. Vďaka vysokej účinnosti, neustálemu vývoju, kvalite a designu patrí pulzná magnetoterapia značky Biomag dlhodobo medzi najobľúbenejšie na trhu. Zistite aké sú výhody týchto klinických prístrojov.

Prístroje pre domácu starostlivosť poskytujú množstvo výhod. Aplikácie pulznej magnetoterapie môžu byť v pohodlí vášho domova viac pravidelné, dlhodobé a tiež ekonomicky výhodné. Po konzultácii a stanovení diagnózy lekárom vám radi ponúkneme prístroje, ktoré po vylúčení kontraindikácii bude môcť využiť takmer každý člen vašej rodiny.

Kompaktné prístroje pre domácu starostlivosť sú veľmi obľúbené nielen pre svoje úsporné rozmery, ale aj pre svoju cenovú dostupnosť. V prípade pulznej magnetoterapie značky Biomag si navyše aj tieto ľahko prenosné a ovládateľné prístroje zachovávajú vysoký výkon, účinnosť a kvalitu aplikácií. Vysoká kvalita terapií je pre Biomag vždy najvyššou prioritou.

Úsporné a přesto výkonné. Přesně takové jsou přístroje řady LightFit DUO.  V jednom těle je umístěn modul přístroje a také lokální aplikátor. Díky této kombinaci se jedná o nejdostupnější variantu pulzní magnetoterapie Biomag. Překvapí vás svou vysokou účinností a zachovává nejvyšší standarty značky Biomag.

Veterinárne prístroje pre pulznú magnetoterapiu Biomag sú určené nielen na podporu výkonu u športových zvierat. Obľúbené sú tiež pre domácich miláčikov, ktorých podporujú v lepšom zdraví po úrazoch, ale aj pri chronických ochoreniach. Vďaka prístrojom Lumina VET môžete aplikovať špičkovú pulznú magnetoterapiu nielen u špecializovaných veterinárov, ale teraz tiež v domácom prostredí.