Alopécia (vypadávanie vlasov)

Editor: | 6. decembra 2018

Charakteristika alopécie (vypadávanie vlasov): Ako alopécia sa označuje patologické vypadávanie vlasov v zhlukoch alebo až úplná strata ochlpenia. Príčinou vypadávania vlasov môžu byť hormonálne zmeny, stres, toxické vplyvy, mechanické vplyvy a kožná choroba. Okrem zmeny stravovacích návykov sa liečebne využíva inhibícia dihydrotestoteronu a ďalšie postupy vedúce k zlepšeniu prekrvenia vlasovej pokožky a celkovej detoxikácii organizmu.

Využitie magnetoterapie na alopéciu (vypadávanie vlasov)

Nízkofrekvenčná pulzná magnetoterapia svojím výrazným vazodilatačným efektom na prekapiláry a kapiláry stimuluje mikrocirkuláciu okysličenej krvi a živín v exponovanej vlasovej pokožke a vytvára lepšie podmienky na nový rast vlasov. Na celkové posilnenie efektu pri vypadávaní vlasov (alopéciu) je vhodná ešte aplikácia na oblasť pečene k podpore detoxikačných funkcií a pitný režim s podávaním magnetizovanej vody, ktorá má zvýšenú schopnosť rozpúšťať a odvádzať metabolity z tkanív.

Aplikácia magnetoterapie na alopéciu (vypadávanie vlasov): Na vlasovú časť hlavy – vazodilatačné programy (36 – 44 Hz) pomocou solenoidu, na oblasť pečene – program medical pomocou plochého aplikátora.

Magnetoterapia a alopécia (vypadávanie vlasov) – kontaktný formulár

Chcete sa dozvedieť viac o aplikácii magnetoterapie pri liečbe alopécie (vypadávanie vlasov)? Kontaktujte nás!
S dôverou sa na nás obráťte, odpovieme na Vaše otázky týkajúce sa uplatnenia magnetoterapie na patologické vypadávanie vlasov (alopécia).

Zákazník

Položky označené* sú povinné.

Zásady ochrany osobných údajov tu.Informatívne dodatok k spracovaniu osobných údajov tu.