Zostavy pulznej magnetoterapie Biomag

Zostavy pulznej magnetoterapie majú rôzne účely a využitia. V sortimente firmy Biomag nájdete zostavy určené veľkým klinikám aj privátnym rehabilitáciam. Veľmi obľúbené sú tiež univerzálne zostavy do domácej starostlivosti a tiež zostavy pre športovú medicínu.

Aplikujte na väčšej časti tela hĺbkovo a profesionálne. Veľký solenoid SL60-P na hĺbkové aplikácie v oblasti trupu a plošný trojdielny aplikátor A12PM na oblasť nôh či chrbta. Ďalší žiadaný aplikátor AL21 poskytne intenzívne magnetické pole pri lokálnych aplikáciách pulzového magnetického poľa. Zostava je dodávaná v ochrannej, pevnej taške L11.

Vyberte si plošné aplikácie s 3D technológiou a žiadané hĺbkové aplikácie. Aplikátor A12PM môžete vďaka veľkým rozmerom aplikovať na veľké časti tela a to s maximálnym pohodlím. Obľúbený solenoid SL29 je už dlhé roky prvou voľbou na hĺbkové aplikácie v oblasti ramien, kolien a ďalších kĺbov. Táto podarená zostava je dodávaná v taške EB4, ktorá zaistí nielen bezpečné uloženie, ale aj transport, tak aby ste mali zostavu vždy na dosah.

Získajte patentovanú 3D technológiu, univerzálnosť, pohodlie aj hĺbkové aplikácie. Vďaka 3D aplikátoru A11P a FIX COMBI-e doplnkom môžete na veľkej časti tela aplikovať terapiu s maximálnym pohodlím. Otvory v tomto aplikátore umožňujú aj hĺbkové aplikácie na ramená, kolená a ďalšie kĺby. Prepínačom voliteľné, intenzívne magnetické pole na aplikátore A6P2 pôsobí bodovo (SPOT) alebo viac do šírky (WIDE) a zaistí tak intenzívne aplikácie prakticky kdekoľvek. Ochranná, pevná taška EB3 umožní prepravu všade tam, kam sa vydáte aj vy.

Kompaktná a úsporná. Univerzálna a prekvapivo výkonná. V tejto zostave získate veľmi univerzálny a žiadaný aplikátor A17P s 3D technológiou. Môžete tak aplikovať pulzové magnetické pole ako na oblasť menších kĺbov, tak na ramená alebo oblasť chrbta. Aplikátor A15P potom umožní intenzívne aplikácie pri lokálnych problémoch. Vďaka kompaktnej taške EB1, potom túto zostavu prenesiete kamkoľvek sa vydáte aj vy.

Získajte plošné aj lokálne intenzívne aplikácie v jednej zostave. Poduškový aplikátor A12PL je vďaka svojim rozmerom ideálny na celotelové aplikácie. Prepínačom voliteľné, intenzívne magnetické pole na aplikátore A6P2, pôsobí bodovo (SPOT) alebo viac do šírky (WIDE). Na mieru navrhnutá taška EB5 zaistí potrebnú ochranu aj pri častom prenášaní.

Pre každého a s prekvapivým využitím. Táto zostava vás nadchne. Aplikátor A8P je nielen praktický plošný aplikátor na chrbát či kĺby, ale funguje aj ako solenoid na hĺbkové aplikácie. V kombinácii s lokálnym aplikátorom A6P2 je táto zostava prekvapivo univerzálna a získa si vás rovnako tak, ako množstvo spokojných zákazníkov pred vami. Dizajnový kufrík SBK potom umožní nielen bezpečné uloženie, ale aj ľahké prenesenie, aby ste zostavu mali vždy pri sebe.