Patentovaná 3D magnetoterapia

MDR CERTIFIED

Vyskúšajte zadarmo

Možnosť zlepšenia funkčnosti kĺbovej chrupavky

Možnosť zlepšenia funkcie kĺbovej chrupavky pomocou terapie nízkofrekvenčným pulzným magnetom testoval lekársky tím Alberta Gobbiho (2014) u 22 pacientov s diagnózou osteoartrózy v ranom štádiu.

Medzi športovými terapeutmi rastie záujem o pulznú magnetoterapiu pre jej analgetické a liečivé účinky. A práve v počiatočných štádiách osteoartrózy, keď je hlavným záujmom zabrániť ďalšiemu poškodeniu kĺbovej chrupavky, môžu byť jeho terapeutické účinky rozhodujúce.

V tejto štúdii boli pacienti po úvodnom vyšetrení podrobení 45-dňovej pulznej magnetoterapii. Denne sa vykonávali štvorhodinové aplikácie. Účinky pulzného magnetického poľa sa hodnotili po jednom roku a potom po dvoch rokoch.

Rok po liečbe sa pri vyšetrení zistilo výrazné zlepšenie vo všetkých hodnotených bodoch.

Pulzná magnetoterapia tak zmierňuje príznaky osteoartrózy a zlepšuje funkčnosť kolena a celkové fyzické zdravie pacienta. Po dvoch rokoch sa účinky vytrácajú, a preto sa odporúča pravidelná liečba touto metódou.

Zdroj: Gobbi, A. et al. (2014) Symptomatická včasná osteoartróza kolena liečená pulzným elektromagnetickým poľom: dvojročné sledovanie. Chrupavka. [Online] 5 (2), 78-85.

Symptomatická včasná osteoartróza kolena liečená pulzným elektromagnetickým poľom

http://car.sagepub.com/content/early/2013/12/13/1947603513515904

Kontaktujte nás prostredníctvom nižšie uvedeného formulára a sami si overte liečebný účinok patentovanej pulznej magnetoterapie Biomag 3D.

Naši konzultanti sa s vami čo najskôr skontaktujú a navrhnú vám ideálne riešenie.

This site is registered on wpml.org as a development site. Switch to a production site key to remove this banner.