Patentovaná 3D magnetoterapia

MDR CERTIFIED

Vyskúšajte zadarmo

Hojenie kože po rakovine

Hojenie kože po rakovine sa riešilo pomocou pulznej magnetoterapie v prípadovej štúdii z roku 2011, keď sa pacient zotavoval po operácii príušnej slinnej žľazy.

Pacientovi bol diagnostikovaný karcinóm príušnej slinnej žľazy, v auguste 2007 podstúpil operáciu a rádioterapiu. Jeho tvár sa však po operácii nezahojila a zostala rovnaká 3,5 roka, pozri obrázok vľavo dole. Koncom apríla 2011 si začal aplikovať pulzné elektromagnetické polia na tváre. Na obrázku vpravo dole je jeho tvár po 2 týždňoch a 5 aplikáciách nízkofrekvenčného pulzného magnetického poľa.

Zrýchlené hojenie je spôsobené tým, že pulzná magnetoterapia výrazne zvyšuje proliferáciu a migráciu, a čím rýchlejšia je migrácia, tým menej sa tvorí jazvenie. Táto terapia tiež podporuje fosforyláciu VEGFR-2, t. j. aktiváciu VEGF (vaskulárneho endotelového rastového faktora), ktorý má okrem iného aj anti-apoptotický účinok, čo znamená, že pulzné magnetické pole pôsobí proti programovanej bunkovej smrti v genóme, a tým spomaľuje starnutie buniek.

Tvár pacienta sa zlepšila pri pravidelnom aplikovaní pulzného elektromagnetického poľa. Vďaka svojej schopnosti urýchliť hojenie poranenej kože je táto liečba vhodnou voľbou nielen pre pacientov s pooperačnými poraneniami.

 

Kontaktujte nás prostredníctvom nižšie uvedeného formulára a sami si overte liečebný účinok patentovanej pulznej magnetoterapie Biomag 3D.

Naši konzultanti sa s vami čo najskôr skontaktujú a navrhnú vám ideálne riešenie.

This site is registered on wpml.org as a development site. Switch to a production site key to remove this banner.