Patentovaná 3D magnetoterapia

MDR CERTIFIED

Vyskúšajte zadarmo

Neurologické spracovanie bolesti v mozgu

Neurologické spracovanie bolesti v mozgu bola overená v štúdii J. A. Robertsona a jeho tímu na 31 pacientoch. Výskumný tím aplikoval pulzné magnetické polia s frekvenciami 9, 5, 3 a 1 Hz.

Výsledky tejto štúdie preukázali, že nízkofrekvenčná pulzná magnetoterapia ovplyvňuje spracovanie akútnej tepelnej bolesti experimentálne vyvolanej u subjektov. Významné rozdiely sa zistili v obrazoch hipokampu, prednej cingulárnej kôry a ipsilaterálnej insula (oblasti spojené s vnímaním bolesti), ktoré sa urobili pred a po terapii pulzným magnetom.

Vďaka funkčnej magnetickej rezonancii bolo možné pozorovať neuromoduláciu v mozgu vyvolanú nízkofrekvenčnými pulznými magnetickými poľami. Tieto pozorovania by tak mohli potvrdiť hypotézu výskumného tímu J. A. Robertsona, že zníženie vnímania bolesti pomocou pulznej magnetoterapie nezávisí od orientačných a vodiacich mechanizmov mozgu (ako sa doteraz predpokladalo), ale od centrálnych štruktúr mozgu.

Zdroj: Robertson, J. A. et al. (2010) Nízkofrekvenčné pulzné elektromagnetické pole môže u ľudí zmeniť neuroprocesing. Journal of the Royal Society Interface. [Online] 7 (44), 467-473.

Nízkofrekvenčné pulzné elektromagnetické pole môže u ľudí zmeniť neuroprocesing

http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC2842792/

Kontaktujte nás prostredníctvom nižšie uvedeného formulára a sami si overte liečebný účinok patentovanej pulznej magnetoterapie Biomag 3D.

Naši konzultanti sa s vami čo najskôr skontaktujú a navrhnú vám ideálne riešenie.

This site is registered on wpml.org as a development site. Switch to a production site key to remove this banner.