Patentovaná 3D magnetoterapia

MDR CERTIFIED

Vyskúšajte zadarmo

Ovplyvňovanie rastu a obnovy ciev

Vplyv nízkofrekvenčného magnetického poľa na rast a obnovu ciev s frekvenciou 15 Hz a intenzitou 1,2 mT bola overená v štúdii vedeckého tímu O. M. Teppera (2004). Zameral sa najmä na proces tvorby nových krvných kapilár.

Tento proces, inak známy ako angiogenéza, je mimoriadne dôležitý pre úspešné hojenie rôznych tkanív. Ako ukázali údaje tejto štúdie, nízkofrekvenčná pulzná magnetoterapia významne podporuje proces angiogenézy. Konkrétne to robí tak, že ovplyvňuje uvoľňovanie fibroblastového rastového faktora 2 (FGF-2) a v menšej miere ovplyvňuje iné cievne rastové faktory.

Výsledky naznačujú, že pulzné magnetické polia uľahčujú hojenie tým, že zlepšujú vzájomný vzťah medzi tvorbou, vývojom a obnovou kostí (osteogenézou) a rastom krvných ciev, čím sa rozširujú možnosti využitia pulznej magnetickej terapie na liečbu ischemických chorôb.

V tejto štúdii nízkofrekvenčná pulzná magnetoterapia zlepšila rast tkaniva (proliferáciu) trojnásobne a zvýšila krvný obeh sedemnásobne.

Zdroj: Tepper, O. M. et al. (2004) Elektromagnetické polia zvyšujú in vitro a in vivo angiogenézu prostredníctvom endotelového uvoľňovania FGF-2. Časopis FASEB. 18 (11), 1231-1233.

Elektromagnetické polia zlepšujú angiogenézu in vitro a in vivo prostredníctvom endotelového uvoľňovania FGF-2 / Electromagnetic fields increase in vitro and in vivo angiogenesis through endothelial release of FGF-2
http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/15208265

Kontaktujte nás prostredníctvom nižšie uvedeného formulára a sami si overte liečebný účinok patentovanej pulznej magnetoterapie Biomag 3D.

Naši konzultanti sa s vami čo najskôr skontaktujú a navrhnú vám ideálne riešenie.

This site is registered on wpml.org as a development site. Switch to a production site key to remove this banner.