Patentovaná 3D magnetoterapia

MDR CERTIFIED

Vyskúšajte zadarmo

Skupina 121 pacientov trpiacich diabetickou neuropatiou

Skupina 121 pacientov trpiacich diabetickou neuropatiou bola klinicky hodnotená po aplikácii pulznej magnetoterapie s frekvenciou 10 a 100 Hz. Štúdiu uskutočnil vedecký tím (Musaev et al., 2003). táto štúdia bola publikovaná v časopise Neuroscience and Behavioral Physiology.

Klinické a elektroneuromiografické (ENMG) hodnotenie sa vykonalo pred a po liečbe pulznou magnetoterapiou.

Na základe porovnávaných výsledkov táto štúdia ukazuje, že terapia pulzným magnetom vedie k celkovej úľave od bolesti, výraznému zníženiu klinických príznakov diabetickej neuropatie, zlepšeniu vodivosti periférnych nervov a zlepšeniu excitability motorických neurónov v mieche, ktoré priamo alebo nepriamo ovládajú svaly.

Výsledky tiež ukázali, že nízkofrekvenčné pulzné magnetické pole s frekvenciou 10 Hz má významný terapeutický účinok, najmä na pacientov v počiatočných štádiách diabetickej neuropatie a na pacientov, ktorí majú diabetes maximálne 10 rokov.

Zdroj: Musaev, A. V. a kol. (2003) Použitie pulzných elektromagnetických polí s komplexnou moduláciou pri liečbe pacientov s diabetickou polyneuropatiou. Neurovedy a fyziológia správania. [Online] 33 (8), 745-752.

Použitie pulzní elektromagnetické terapie s komplexní moduláciou pri liečbe pacientov s diabetickou neuropatiou / The use of pulsed electromagnetic fields with complex modulation in the treatment of patients with diabetic polyneuropathy

http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/14635988

Kontaktujte nás prostredníctvom nižšie uvedeného formulára a sami si overte liečebný účinok patentovanej pulznej magnetoterapie Biomag 3D.

Naši konzultanti sa s vami čo najskôr skontaktujú a navrhnú vám ideálne riešenie.

This site is registered on wpml.org as a development site. Switch to a production site key to remove this banner.